Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 29. května 2016 a svátek má Maxim.

Sandberk je připraven k rekreaci, rekreanti zde můžou i stanovat, samozřejmě za poplatek

Klub vodních sportů Sandberk Kolín (KVS) si plně připravuje na hlavní sezónu. Stejně jako loni od 1. května poskytuje sportovně rekreační služby v městské části jezera Sandberk. A to za stejných podmínek jako loni.

Sandberk je připraven k rekreaci, rekreanti zde můžou i stanovat, samozřejmě za poplatek
 
Publikováno: 12.6.2014 v 7:00, Aktualizováno: 11.6.2014 v 8:00
Rubrika: Ostatní

"Po roce provozu můžeme zhodnotit, že záměr se povedl ku prospěchu všech zúčastněných, tedy nejen pro město v postavení vlastníka, ale i samotnému KVS, který zvedl svou činnost v poskytování sportovně rekreačních služeb v daném areálu o několik úrovní výše," soudí 1. místostarosta města Kolína Tomáš Růžička. "V dubnu Klub vodních sportů hostil v areálu kvalifikační závody na mistrovský republiky pramic P5. V areálu také proběhne soustředění pro dorost a mládež v rámci svazu vodáků ČR pro cca 100 dětí. Nejvíce možností areálu ovšem ocení kolínská veřejnost a zejména děti. Loňský červen využilo nabídky stanování v areálu Klubu vodních sportů Sandberk na 50 dětí z kolínských základních škol. Celkový počet návštěvníků, kteří v loňském roce prvně využili sportovní možnosti areálu, se pohyboval kolem tří set dospělých nadšenců a dětí (bez členů klubu vodních sportů)."

Klub veřejnost i letos veřejnosti nabídne možnosti plážového volejbalu, vodního lyžování, surfování a dalších. V areálu jsou i kurty. Rekreanti určitě ocení možnost stanování. "Využívání areálu je pro město i KVS nastaveno dobře a doplňuje nabídku sportovního využití kolínské veřejnosti. Největší radost mám ze zprávy, že loňské rozbory vody odebrané Hygienickou stanicí ze studny v samotném areálu prokázali její nezávadnost. Doufám, že stejný výsledek bude i v letošním roce. Dovoz pitné nebo užitkové vody by představoval mnohem větší problém," libuje si 1. zástupce starosty.

Hlavní nápor sezóny návštěvníků na Sandberku se očekává v červnu až srpnu. "Nechci zapomenout i na poděkování vedení Klubu vodních sportů, kteří v loňském roce museli ´vyběhat´ mnoho povolení, ale letos jsou již plně funkční. Letošní sezóna už začala 1. května a já upřímně přeji všem členům Klubu vodních sportů mnoho sportovních úspěchů a kolínské veřejnosti dobré rekreační zážitky! Snad jen je škoda, že samotný areál není blížeji k městu. Krásné léto!" vzkazuje správci a hostům Tomáš Růžička. Ceník a provozní řád najdete na http://sandberk.webnode.cz/.

Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Červnový program kolínského Kina 99 přinese chytlavé tituly: Warcraft, Děda, Assassin a LemmyStopy Karla IV. na Novém Městě pražském. Kolínské muzeum zve na exkurzi do PrahyTraktoriáda v Lipci, Blue Buck na Ohradě a další stručné pozvánky na události v Kolíně a okolíNaposledy v tomto pololetí na Zámecké v režii Klubu přátel Františka Kmocha
Kalendář akcí: Květen
Po
 
2
9
16
23
30
Út
 
3
10
17
24
31
St
 
4
11
18
25
 
Čt
 
5
12
19
26
 
 
6
13
20
27
 
So
 
7
14
21
28
 
Ne
1
8
15
22
29
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (5 inzerátů)
Prodej (6 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Seznámení (2 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM