Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 29. srpna 2016 a svátek má Evelína.

Sandberk je připraven k rekreaci, rekreanti zde můžou i stanovat, samozřejmě za poplatek

Klub vodních sportů Sandberk Kolín (KVS) si plně připravuje na hlavní sezónu. Stejně jako loni od 1. května poskytuje sportovně rekreační služby v městské části jezera Sandberk. A to za stejných podmínek jako loni.

Sandberk je připraven k rekreaci, rekreanti zde můžou i stanovat, samozřejmě za poplatek
 
Publikováno: 12.6.2014 v 7:00, Aktualizováno: 11.6.2014 v 8:00
Rubrika: Ostatní

"Po roce provozu můžeme zhodnotit, že záměr se povedl ku prospěchu všech zúčastněných, tedy nejen pro město v postavení vlastníka, ale i samotnému KVS, který zvedl svou činnost v poskytování sportovně rekreačních služeb v daném areálu o několik úrovní výše," soudí 1. místostarosta města Kolína Tomáš Růžička. "V dubnu Klub vodních sportů hostil v areálu kvalifikační závody na mistrovský republiky pramic P5. V areálu také proběhne soustředění pro dorost a mládež v rámci svazu vodáků ČR pro cca 100 dětí. Nejvíce možností areálu ovšem ocení kolínská veřejnost a zejména děti. Loňský červen využilo nabídky stanování v areálu Klubu vodních sportů Sandberk na 50 dětí z kolínských základních škol. Celkový počet návštěvníků, kteří v loňském roce prvně využili sportovní možnosti areálu, se pohyboval kolem tří set dospělých nadšenců a dětí (bez členů klubu vodních sportů)."

Klub veřejnost i letos veřejnosti nabídne možnosti plážového volejbalu, vodního lyžování, surfování a dalších. V areálu jsou i kurty. Rekreanti určitě ocení možnost stanování. "Využívání areálu je pro město i KVS nastaveno dobře a doplňuje nabídku sportovního využití kolínské veřejnosti. Největší radost mám ze zprávy, že loňské rozbory vody odebrané Hygienickou stanicí ze studny v samotném areálu prokázali její nezávadnost. Doufám, že stejný výsledek bude i v letošním roce. Dovoz pitné nebo užitkové vody by představoval mnohem větší problém," libuje si 1. zástupce starosty.

Hlavní nápor sezóny návštěvníků na Sandberku se očekává v červnu až srpnu. "Nechci zapomenout i na poděkování vedení Klubu vodních sportů, kteří v loňském roce museli ´vyběhat´ mnoho povolení, ale letos jsou již plně funkční. Letošní sezóna už začala 1. května a já upřímně přeji všem členům Klubu vodních sportů mnoho sportovních úspěchů a kolínské veřejnosti dobré rekreační zážitky! Snad jen je škoda, že samotný areál není blížeji k městu. Krásné léto!" vzkazuje správci a hostům Tomáš Růžička. Ceník a provozní řád najdete na http://sandberk.webnode.cz/.

Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Fesťák na tvrzi v Nebovidech se koná v sobotu 27. srpna. Zahrají na něm Kozičky a další post punkeřiŠlapadlo z Kmochova ostrova v Kolíně kdosi odcizilNa XXXI. Světové dny mládeže do Krakova se Šárovcovi z Předhradí vypravili autostopemPosvícenská muzika roztančí v neděli 28. srpna náměstí. Hrát budou Kmocháci i cimbálovka
Kalendář akcí: Srpen
Po
1
8
15
22
29
Út
2
9
16
23
30
St
3
10
17
24
31
Čt
4
11
18
25
 
5
12
19
26
 
So
6
13
20
27
 
Ne
7
14
21
28
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Vzpomínáme (3 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM