Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 28. července 2016 a svátek má Viktor.

Soupeři dělali všechno pro to, aby Kolín šel do vedení. Český Brod bodovou šňůru neprodloužil

V minulém týdnu byli kolínští fotbalisté stoprocentní a role se obrátily, neboť Č. Brod začal sice nadějně, ale nakonec mu zbyly jen oči pro pláč.

Publikováno: 23.4.2014 v 10:00

ČFL
FK ŠTĚCHOVICE - FK KOLÍN 0:1 (0:1)

Hosté postupně přebírali iniciativu a v 16. po trestném kopu Mich. Sedláčka zazvonila tyčka domácí branky. Ve 25. si na centr Čapka vyskočil nejvýše ve skrumáži soupeřův kanonýr Štoček a moc nechybělo, aby ho hlavou umístil do sítě soupeřovy branky. Štěchovické mužstvo hrozilo většinou z centrovaných balonů, ale střelecky se nikdo výrazněji neprosadil. Vítězný moment nastal ve 44. z rohového kopu, kdy se v klubku hráčů prosadil stoper Šourek a hlavou poslal svůj tým do vedení - 0:1. Po přestávce se domácí snažili o srovnání skóre a vypracovali si pár šancí, z nichž však k vyrovnání nedošlo. V 83. našel Michálek střídajícího spoluhráče Horáka a ten v šanci nastřelil další tyč štěchovické brány. V 88. vyzkoušel zdálky krásnou střelou Mich. Sedláček pozornost domácího gólmana, ale ten míč vytěsnil nad břevno. Na změně skóre se již do konce utkání nic neudálo.

Sestava Kolína: Čižinský - Čapek, R. Biško, Šourek, Nešpor - Jelínek, Mich. Sedláček, Stejskal (90. Veselý), Michálek, Mar. Sedláček (82. Horák) - Štoček.

SK PŘEVÝŠOV – FK KOLÍN 0:2 (0:2)

I v tomto střetnutí stačilo Kolínu dobře zahrát 1. poločas, aby po gólech Mich. Sedláčka v 7. a Michálka v 30. vyhrál – 0:2. Ve druhých 45 minutách domácí převzali iniciativu, vytvořili si šance, ale góly z nich nepadly.

Sestava Kolína: Čižinský – Čapek, Šourek, R. Biško, Nešpor – Jelínek, Mar. Sedláček, Mich. Sedláček, Stejskal (72. Horák), Michálek (82. J. Biško) – Štoček (86. Veselý).

33. kolo: Admira Praha - Čáslav 2:0, FC Chomutov - Jirny 1:1, Roudnice n. L. - Zápy 2:1, K. Vary - Převýšov 4:5, Kunice - Domažlice 3:1, H. Měcholupy - Chrudim 1:2, Sparta Praha B – K. Dvůr 1:2, Strakonice - Meteor Praha 4:2.
24. kolo: Čáslav – Domažlice 0:3, Zápy - Chrudim 3:1, Jirny - K. Dvůr 0:1, Admira – Meteor 3:0, Chomutov – Strakonice 2:3, Roudnice - Sparta B 3:0, K. Vary – H. Měcholupy 3:0, Kunice – Štěchovice 1:2.

25. kolo: KOLÍN - Domažlice (ne 27.4. 17.00).

Divize B
MOTORLET PRAHA - SK ČESKÝ BROD 2:1 (1:1)

Po 17 minutách šli hosté díky Vobořilovi do vedení – 0:1. Za 6 minut bylo však vinou Karbulky vyrovnáno – 1:1. Brzy po začátku 2. poločasu vsítil Novotný rozhodující branku – 2:1.

Sestava Č. Brodu: Gabriel – Šmejkal, Mlejnek, Kozák, Kryštof (76. Petřivý) – Walter, Marek, Vobořil, Müller (70. Marčík) – Moravec, Šťastný.

22. kolo: Aritma Praha – Žatec 1:3, Kladno - Souš 4:1, Štětí - Brozany 0:4, Litol – Neratovice 3:5, N. Bor - LoKo Chomutov 2:1, Louňovice - Lovosice 3:0, Vyšehrad – Úvaly 4:1.

23. kolo: Č. BROD - Vyšehrad (so 26.4. 17.00).