Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 8. prosince 2016 a svátek má Květoslava.

Turnaj v minikopané základních škol 2014 úspěšně proběhl. Vyhrála 3. ZŠ Kolín

Publikováno: 5.10.2014 v 13:00, Aktualizováno: 30.9.2014 v 13:00

Ve čtvrtek 18. září proběhla na hřišti UMT FK Kolín první velká sportovní akce v novém školním roce pro žáky základních škol.

Soutěžilo se v minikopané pro žáky 6.-7. tříd. Organizací této fotbalové soutěže se tradičně zhostila ZŠ Mnichovická Kolín. Turnaje se zúčastnilo 14 škol s celkovým počtem 162 chlapců a 4 děvčat, která výkonnostně vůbec nezaostávala za svými spoluhráči. Školy byly rozděleny do tří skupin, z nichž vždy první dvě vítězná družstva postupovala do šestičlenného finále. Ve finálové skupině se hrálo také systémem každý s každým a až poslední série utkání určila pořadí na prvních třech místech.

Vítězem turnaje se stala 3. ZŠ Kolín, 2. místo vybojovala ZŠ Velký Osek a 3. příčku obsadila ZŠ Velim. Bramborové medaile zbyly na 7. ZŠ Kolín. Do finále se ještě probojovala družstva 4. ZŠ Kolín a ZŠ Zásmuky. Celý turnaj se za krásného počasí obešel bez zranění.

Autor článku: v. zeman

Noví policisté pro Kolín i krajNa Silvestra hraje v divadle bigbandBetlémské světlo bude letos na VodárněVe městech můžeme potkat mnohdy víc zvířat než na venkově
Kalendář akcí: Prosinec