Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 29. července 2016 a svátek má Marta.

U gymnázia kdosi srazil důležité značky a jiné případy Městské policie Kolín

Městská policie Kolín nám podala informace o své činnosti v posledních dnech.

U gymnázia kdosi srazil důležité značky a jiné případy Městské policie Kolín
 
Publikováno: 21.11.2014 v 6:00, Aktualizováno: 20.11.2014 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Ostrahu nádraží napadala problémová dvojice

Před třetí hodinou ranní bylo v sobotu 15. listopadu přijato telefonické oznámení od ostrahy nádraží, kterou vulgárně napadá partnerská dvojice problémových osob. Reagovali tak na to, že je ostraha vykazovala z haly, kde se oba chovali vulgárně a neměli platný jízdní doklad. Obě osoby byly strážníky vykázány.

Podivný balík nebezpečný nebyl

Telefonické oznámení bylo přijato městskými strážníky v úterý 18. listopad od občana, který uvedl, že se ve Štítarech, poblíž transformátorové stanice v ulici Ke Hřišti, nachází nějaký podivný balík. Požádal strážníky o zkontrolování tohoto nálezu. Strážníci se dostavili na místo oznámení. Naštěstí se nejednalo o nějaký nebezpečný nález, ale o prázdnou polystyrénovou bednu. Tu hlídka Městské policie Kolín odklidila.

Nakupoval v Bille za pět prstů

Patnáctiletý mladík z Kolína nakupoval "za pět prstů" v Bille na náměstí Republiky. Odcizil zde zboží v hodnotě 35,90 Kč, které uschoval a prošel za pokladní zónu bez jeho uhrazení. Přivolaným strážníkům se k přestupku proti majetku doznal. Vzhledem k tomu, že nemohl hodnověrně prokázat svoji totožnost, byl převezen na policii k jejímu zjištění. Přestupek byl řešen nejvyšší možnou blokovou pokutou, v tomto případě šlo o 500 Kč.

U gymplu kdosi srazil důležité značky

Při kontrolní činnosti v úterý 18. listopadu před 21. hodinou bylo zjištěno strážníky Městské policie Kolín, při průjezdu křižovatkou ulic Žižkova a Masarykova, ulomení sestavy dopravního značení Dej přednost v jízdě a Kruhový objezd. Na místě zjištěny brzdné čáry, ale řidič vozidla, které způsobilo dopravní nehodu se na místě nenacházel. Hlídka strážníků vše nahlásila na policii a do jejího příjezdu z důvodu možného nebezpečí usměrňovala provoz.
 

Autor článku: Jiří Červín, Městská policie Kolín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Piano hraje v kolínském Komenského parku od 20. červenceDomácí biková sezóna finišuje! Kolínští závodníci pomýšlejí na mistrovské medaileKuželkář Roman Weiss získal bronzovou medaili na mistrovství ČR dvojicOtevřená ulice se u chrámu sv. Bartoloměje v Kolíně konala už posedmnácté
Kalendář akcí: Červenec
Po
 
4
11
18
25
Út
 
5
12
19
26
St
 
6
13
20
27
Čt
 
7
14
21
28
1
8
15
22
29
So
2
9
16
23
30
Ne
3
10
17
24
31
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Zvířata (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM