Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 10. prosince 2016 a svátek má Julie.

Uplynulý víkend ligovým kuželkám Kolína nepřál. Muži i ženy na kuželnách soupeřů prohráli

Publikováno: 21.10.2014 v 11:00, Aktualizováno: 20.10.2014 v 11:00

V nejvyšší mužské soutěži se ani v 5. kole nepodařilo kolínskému Sokolu bodovat a je na posledním místě průběžné tabulky. Ženy ve druhé nejvyšší soutěži poprvé prohrály a z vedoucí pozice klesly na 4. příčku.

I. KLM
CENROPEN DAČICE - SOKOL KOLÍN 6:2 (3391:3197)

V první třetině utkání domácí Vojtíšek náhozem 622 kuželek určil vývoj utkání. Petera ani Lauer na své soupeře nestačili a Dačice vedly 2:0 na body a o 139 kuželek. Ve druhé části vykřesal Pelák jiskřičku naděje, když předvedl nejlepší výkon Kolína (561), ale i tak domácí vedli 3:1 a o 202 kuželky. Druhý bod pro Kolín zaznamenali v poslední třetině Šatník, který střídal zraněného Švorbu, když nahráli stejně jako Pelák, ale měli slabší dorážku.

Sestava a výkony Kolína: Petera 528 (-94, 0:4), Lauer 491 (-45, 1:3), Pelák 561 (+14, 3:1), Weiss 522 (-36, 0:4), Němec 534 (-54, 0:4), Švorba + Šatník 561 (+21, 3:1).

II. KLZ
LOKO ČESKÉ BUDĚJOVICE - SOKOL KOLÍN 5:3 (2917:2842)

Na nepadavé kuželně v Českých Budějovicích se kuželky pro radost nehrají. Nadějně v první třetině začala Z. Dejdová, která svou soupeřku porazila o 7 kuželek a získala pro Kolín první bod. Bohužel současně hrající Kohoutová prohrála s nejlepší hráčkou domácích, a tak byl bodový stav 1:1, ale Budějovice vedly o 131 kuželku. Ve druhé třetině dominovaly kolínské hráčky. Magda Moravcová i K. Dejdová vyhrály všechny dráhy a stanovily bodový stav na 3:1 ve prospěch svého družstva a odepsaly 101 kuželku. K zisku alespoň jednoho bodu tedy nebylo daleko. Bohužel Holcmanová ani Michaela Moravcová, která k tomu neměla daleko, své soupeřky neporazilily, a Kolín jako celek poprvé v sezóně okusil hořkost porážky.

Sestava a výkony Kolína: Dejdová Z. 484 (+7, 2:2), Kohoutová 394 (-138, 0:4), Moravcová Magda 509 (+42, 4:0), Dejdová K. 482 (+59, 4:0), Holcmanová 485 (-36, 0:4), Moravcová Michaela 488 (-9, 1:3).

Autor článku: Redakce KP

Vánoce s kapry na tvrzi v NebovidechZdravotnické poplatky kraj proplácet nebudeV zámku dlažba ještě dokončena neníStoku proti záplavám stále budují
Kalendář akcí: Prosinec