Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 10. prosince 2016 a svátek má Julie.

V Kolíně by se mohl usídlit dětský psychiatr, od července loňského roku město žádného nemá

Jak jsme několikrát psali, v Kolíně nepůsobí v současnosti jediný dětský psychiatr. Nejbližší ordinace jsou až v Pardubicích či v Hradci Králové. Široko daleko jediná dětská psychiatrička ukončila činnost loni k poslednímu červencovému dni. Od té doby probíhá snaha získat psychiatra pro děti do našeho města. To by zájemce chtělo nalákat na výhodný pronájem prostor.

V Kolíně by se mohl  usídlit dětský psychiatr, od července loňského roku město žádného nemá
 
Publikováno: 6.5.2015 v 12:00, Aktualizováno: 5.5.2015 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

"Oslovil jsem Asociaci dětské s dorostové psychiatrie, rozeslali jsme prostřednictvím předsedy asociace všem jejím členům nabídku a potřebné informace. Také jsme využili možnost informace prezentovat zdarma v odborném periodiku. V tuto chvíli jednáme s jedním zájemcem Dr. Viktorem Hartošem, který splňuje odborné podmínky a projevil zájem. Naše vzájemná komunikace probíhá již od listopadu loňského roku," řekl místostarosta Kolína Tomáš Růžička.

Zmíněný lékař si dokonce byl prohlédnout nabízené prostory na městské poliklinice. "V poslední zprávě, kterou jsem obdržel 21. dubna, píše, že má představu začít od ledna 2016. Do té doby se mu snad podaří získat potřebnou smlouvu s pojišťovnou. Zájemce musí doložit celou řadu dokladů a teprve potom může požádat o vyhlášeni výběrového řízení se zdravotními pojišťovnami. Doufáme, že bude nakonec úspěšný a naše město získá pro kolínské maminky tolik potřebnou ambulanci dětského a dorostového psychiatra," vysvětlil Tomáš Růžička.

Zjistili jsme, že Viktor Hartoš byl znalcem v případu týraných chlapců Ondřeje a Jakuba z Kuřimi z roku 2008 a v tuto chvíli působí v Praze a Londýně. Dá se tedy říct, že Kolín bude mít věhlasného znalce, pokud jmenovaný nastoupí.
 

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Silvestrovský běh letos s registrací předem! Včas přihlášení zaplatí levnější startovnéŠachisté Sokola Kolín zahájili novou sezónu. Dokázali porazit Písek i s velmistrem a mezinárodním mistrem
Kalendář akcí: Prosinec
Po
 
19
Út
 
27
St
 
7
21
Čt
1
22
29
16
23
30
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Zvířata (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM