Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 25. května 2016 a svátek má Viola.

Včera si policisté v Kolíně počíhali na drogový gang. Přinášíme exkluzivní snímky náhodného svědka

Přinášíme nové údaje z policejního zátahu, k němuž došlo v pondělí 23. června kolem 18. hodiny na kolínském Zálabí. Policisté zakročili proti drogovému gangu, jehož členy pozatýkali. Občané, kteří se v tu dobu na Zálabí vyskytovali, byli zaskočeni rychlostí, s jakou zakročili.

Včera si policisté v Kolíně počíhali na drogový gang. Přinášíme exkluzivní snímky náhodného svědka
 
Publikováno: 25.6.2014 v 21:00, Aktualizováno: 24.6.2014 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

Dnes jsme se od Policie ČR dozvěděli podrobné informace. Kriminalisté zasáhli ve spolupráci se Zásahovou jednotkou a zadrželi čtyři pachatele. Zadržení dlouhodobě nejméně od roku 2013 na různých místech ve městě Kolín distribuovali drogy, konkrétně pervitin a marihuanu. Touto činností si každý z nich přišel na minimálně sto tisíc korun měsíčně. V současné době se jednalo o jedny z hlavních dealerů v Kolíně.

Proti všem bylo v úterý zahájeno trestní stíhání pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což jim v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na pět let. Na tři muže, ve věku od jednatřiceti do jednačtyřiceti let, byl podán návrh na vzetí do vazby. Čtvrtým obviněným je jednaosmdesátiletý muž, který je trestně stíhán na svobodě.

Včera si policisté v Kolíně počíhali na drogový gang. Přinášíme exkluzivní snímky náhodného svědka
Druhý snímek z policejního zátahu na Jiráskově náměstí.
Foto: Jana Černá

Tento případ je vyústěním několika měsíční činnosti speciálního týmu Kolín, který byl zřízen na začátku letošního roku, z důvodu eliminace trestné činnosti v teritoriu města Kolín. Do současné doby tento tým zadržel 23 pachatelů majetkové a 17 pachatelů drogové trestné činnosti, z nichž celkem 15 osob je trestně stíháno vazebně.
 

Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kmochův Kolín za necelý měsíc. Magnetem programu jsou nejen dechovky, ale i Čechomor a Marie RottrováMinisterská podpora kolínským památkám. Opraví se památky soukromé, městské i církevníVýsledky a tabulky fotbalových soutěží od kraje po IV. tříduZ „pracáku“ pojede kladivářka Kateřina Šafránková na své druhé letní olympijské hry!
Kalendář akcí: Květen
Po
 
2
9
16
23
30
Út
 
3
10
17
24
31
St
 
4
11
18
25
 
Čt
 
5
12
19
26
 
 
6
13
20
27
 
So
 
7
14
21
28
 
Ne
1
8
15
22
29
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (5 inzerátů)
Prodej (6 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Seznámení (2 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM