Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 26. září 2016 a svátek má Andrea.

Vedení FK Kolín pro jarní část a celou další sezónu angažovalo novou trenérskou dvojici. Trenéry jsou Bobek a Beran

Vedení FK Kolín pro jarní část a celou další sezónu angažovalo novou trenérskou dvojici. Trenéry jsou Bobek a Beran
 
Publikováno: 8.1.2015 v 12:00, Aktualizováno: 5.1.2015 v 12:00
Rubrika: Sport

Jak na svém webu oznámil fotbalový klub FK Kolín, druholigové mužstvo, v souvislosti s neuspokojivými výsledky, již dále od nového roku nepovede trenérská dvojice Veselý – Matějka. Na jejich posty byli dosazeni jako hlavní trenér Ladislav Bobek a jako asistent Ondřej Beran. S trenérem Ladislavem Bobkem byla uzavřena smlouva do 30. června 2016.

Ladislav Bobek působil na kolínské lavičce už v letech 2003 až 2005. „Tehdy jsme úspěšně po pádu z druhé ligy bojovali v ČFL. V ročníku 2008 a 2009 u nás usedal Bobek v pozici šéftrenéra sportovního centra mládeže. Posledním působištěm nového trenéra byl tým Převýšova a v předchozím angažmá si ho můžeme pamatovat na lavičce Králova Dvora. Naše památné utkání proti Královu Dvoru rozhodl v nastaveném čase Jiří Štajner“, píše se na internetu.

Kolínský tým se k prvnímu tréninku sešel 5. ledna a do přípravy se měli zapojí všichni kmenoví hráči - Čižinský, Hrouda, Radek a Jiří Biško, Šourek, Čapek, Nešpor, Michálek, Linhart, Kafka, Stejskal, Veselý a Jelínek.

V rámci přípravy absolvuje tým vyhlášený turnaj pod názvem Tipsport liga, kde jeho soupeři budou MUS Most, FC Táborsko a Bohemians 1905. První utkání Kolín odehraje 7. ledna se soupeřem z Mostu. Tohoto turnaje se v dalších skupinách účastní především týmy z první ligy.

V následujícím čase bude kolínský celek účastník turnaje FK Slavoj Vyšehrad, jehož složení budou tvořit týmy divize, ČFL a FNL.

Zároveň s těmito skutečnostmi FK Kolín pořádá již 5. ročník o pohár starosty města Kolín. Turnaje se účastní šest mužstev: FK Kolín U19 – dorost, SK Poříčany, Libice nad Cidlinou, Viktoria Radim, FC Velim (všechna 4 mužstva hrají 1.A třídu) a Polaban Nymburk – krajský přebor. Turnaj potrvá od 10. ledna do 14. února a o zahajovací utkání, které je na programu 10. ledna od 10 hodin, se postará U19 FK Kolín a Nymburk.

Autor článku: www.fk-kolin.cz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
10. Řepánkovy slavnosti s parní čugálou a desperády na divokých koníchV Gruntě zazní Svatováclavský koncert, v Oseku zahrají Los utřinos a Fanda Blues Band, v Kolíně promítnou Anthropoida Přerušená éra učitelky baletu Jany Haššákové na kolínské umělecké školeProstitutku ze Zborovské ulice v Kolíně prý zabil kvůli léčbě žloutenky
Kalendář akcí: Září
Po
 
5
12
19
26
Út
 
6
13
20
27
St
 
7
14
21
28
Čt
1
8
15
22
29
2
9
16
23
30
So
3
10
17
24
 
Ne
4
11
18
25
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Auto-moto (3 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM