Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 1. června 2016 a svátek má Laura.

Výmarský ohař byl uvázaný u stromu, kolínští strážníci ho převezli do útulku

V neděli 21. prosince bylo přijato telefonické oznámení od občana. Uvedl, že si byl zaběhat, poblíž hřiště s umělým povrchem v Brankovické ulici. V lese nalezl uvázaného psa u stromu.

Výmarský ohař byl uvázaný u stromu, kolínští strážníci ho převezli do útulku
 
Publikováno: 24.12.2014 v 6:00, Aktualizováno: 22.12.2014 v 14:00
Rubrika: Zpravodajství

„Strážníci se okamžitě dostavili na místo uvedené oznamovatelem. U stromu byl uvázaný pes rasy výmarský ohař. Pes byl u stromu uvázaný tak, že měl vodítko omotané okolo stromu a neměl možnost žádného pohybu. Na tlamě měl nasazený náhubek. Strážníci okamžitě psa odvázali a převezli do městského útulku, kde se ho ujali jeho pracovníci. Pes neměl žádnou viditelnou identifikaci. Dle dotazu následující den pracovník městského útulku uvedl, že se jedná o mladého, asi ročního psa, který není čipovaný a tetovaný. Psa ještě prohlédne lékař. Strážníci celou událost oznámí příslušnému úřadu,“ uvedla v pondělí 22. prosince za Městskou policii Kolín Helena Honkiszová.

Městská policie žádá spoluobčany, kteří by znali totožnost majitele psa, který se ho chtěl takto zbavit, aby učinili oznámení na linku 156. Případ z letošního jara, kdy byl v lese v Kolíně uvázaný pes shi–tzu, měl díky článku v médiích, kolínskému útulku a všímavým spoluobčanům, dobrý konec. Pejsek se dostal zpět ke svému šťastnému majiteli, který o tom, jak je s jeho psem zacházeno, nevěděl.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
V kolínském Kině 99 vznikne v nevyužívané části za šatnami kavárnaKolínský Southern rock & blues neměl slabé místo, za rok bude opět jen jednodenníJak skončila víkendová fotbalová utkání od I.A třídy po IV. tříduČeskobrodský fotbalový kanonýr Kacafírek porazil soupeře, dal hattrick. Kolínští fotbalisté doma prohráli
Kalendář akcí: Červen
Po
 
6
13
20
27
Út
 
7
14
21
28
St
1
8
15
22
29
Čt
2
9
16
23
30
3
10
17
24
 
So
4
11
18
25
 
Ne
5
12
19
26
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (2 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (8 inzerátů)
Pronájmy (6 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM