Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 21. října 2016 a svátek má Brigita.

Vyšetřování skončilo, kolínští hokejisté jsou potrestáni kontumací za chybný start hráče

Vyšetřování skončilo, kolínští hokejisté jsou potrestáni kontumací za chybný start hráče
 
Publikováno: 13.4.2014 v 13:00
Rubrika: Sport

Pamatujete ještě na úvodní duel baráže o 1. ligu, v kterém Kozlové ve vlastním prostředí porazili Prostějov 5:4 na samostatné nájezdy a získali první dva body? Tak na ten zapomeňte. Jakoby se nehrál. Sportovně-technická komise Českého svazu ledního hokeje totiž uznala námitku Hanáků, že kolínský hráč Kulhánek odehrál v základní části pouze 15 zápasů místo deklarovaných šestnácti a výsledek zkontumoval ve prospěch Prostějova. SC Kolín má tak ze 4 odehraných střetnutí 3 body za výhru nad slaboučkým Berounem a prakticky přišel o možnost hrát o postup.

Jak jsme se dočetli na webu sc-kolin.cz, klub chybu uznal a nebude se proti rozhodnutí odvolávat. Otázka viny je nejasná. V rozhovoru s Reném Volfem sekretářka SC Kolín Tereza Hölzlová, která má v áčku Kozlů funkci statistika týmu a její jméno je s touto kauzou také spojováno, uvedla, že „zodpovědný je za to realizační tým A mužstva“. Žádné konkrétní jméno nepadlo. Sekretářka aspoň přiznala, že jsme udělali chybu a musíme si lidově řečeno vyžrat všechnu kritiku a následky s tím spojené“.

Jinak kvalifikace pokračovala v sobotu pátým kolem, v němž měli kolínští hokejisté volno. Prostějov, který neuměl v Kolíně vyhrát v přímém souboji, porazil dosud vedoucí Most 3:1, v druhém zápase Beroun překvapivě zvítězil v Sokolově 3:2 na nájezdy. Zdá se tedy, že do 1. ligy postoupí právě Hanáci s Mostem. Kolín je i přes úspěch Berouna čtvrtý. Kozlové nastoupí do vlaku jménem baráž zítra 14. dubna. Jejich cesta povede právě do Prostějova a všichni fanoušci doufají, že Jestřáby rozsekají. Na zálabský městský stadion se vrátí ve středu 16. dubna, kde přivítají Sokolov.
 

Jakmile se hráči LHK Prostějov dověděli verdikt Sportovně-technické komise Českého svazu ledního hokeje, radovali se jak malí Jardové.
Foto: Lubomír Tesař
Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Na Labi v Kolíně se opravovaloZ Veltrub až do londýnské neziskovky. Příběh kytarisky Matěje KáninskéhoV kolínské nemocnici otevřeli novou výdejnu zdravotnických potřebKolínský starosta Vít Rakušan neodchází, Kolín určitě čekají lepší časy
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
3
10
17
24
31
Út
 
4
11
18
25
 
St
 
5
12
19
26
 
Čt
 
6
13
20
27
 
 
7
14
21
28
 
So
1
8
15
22
29
 
Ne
2
9
16
23
30
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Blahopřejeme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (12 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (4 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM