Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 16. ledna 2017 a svátek má Ctirad.

Vyšetřování skončilo, kolínští hokejisté jsou potrestáni kontumací za chybný start hráče

Vyšetřování skončilo, kolínští hokejisté jsou potrestáni kontumací za chybný start hráče
 
Publikováno: 13.4.2014 v 13:00
Rubrika: Sport

Pamatujete ještě na úvodní duel baráže o 1. ligu, v kterém Kozlové ve vlastním prostředí porazili Prostějov 5:4 na samostatné nájezdy a získali první dva body? Tak na ten zapomeňte. Jakoby se nehrál. Sportovně-technická komise Českého svazu ledního hokeje totiž uznala námitku Hanáků, že kolínský hráč Kulhánek odehrál v základní části pouze 15 zápasů místo deklarovaných šestnácti a výsledek zkontumoval ve prospěch Prostějova. SC Kolín má tak ze 4 odehraných střetnutí 3 body za výhru nad slaboučkým Berounem a prakticky přišel o možnost hrát o postup.

Jak jsme se dočetli na webu sc-kolin.cz, klub chybu uznal a nebude se proti rozhodnutí odvolávat. Otázka viny je nejasná. V rozhovoru s Reném Volfem sekretářka SC Kolín Tereza Hölzlová, která má v áčku Kozlů funkci statistika týmu a její jméno je s touto kauzou také spojováno, uvedla, že „zodpovědný je za to realizační tým A mužstva“. Žádné konkrétní jméno nepadlo. Sekretářka aspoň přiznala, že jsme udělali chybu a musíme si lidově řečeno vyžrat všechnu kritiku a následky s tím spojené“.

Jinak kvalifikace pokračovala v sobotu pátým kolem, v němž měli kolínští hokejisté volno. Prostějov, který neuměl v Kolíně vyhrát v přímém souboji, porazil dosud vedoucí Most 3:1, v druhém zápase Beroun překvapivě zvítězil v Sokolově 3:2 na nájezdy. Zdá se tedy, že do 1. ligy postoupí právě Hanáci s Mostem. Kolín je i přes úspěch Berouna čtvrtý. Kozlové nastoupí do vlaku jménem baráž zítra 14. dubna. Jejich cesta povede právě do Prostějova a všichni fanoušci doufají, že Jestřáby rozsekají. Na zálabský městský stadion se vrátí ve středu 16. dubna, kde přivítají Sokolov.
 

Jakmile se hráči LHK Prostějov dověděli verdikt Sportovně-technické komise Českého svazu ledního hokeje, radovali se jak malí Jardové.
Foto: Lubomír Tesař
Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Pro rok 2017 je ve hře téměř 200 miliónů korun pro Kolín z dotačních penězObrazem: Jak poznat zavřenou hernu?Spolek pro veřejná přístaviště nedostal dotaciMáme okolo 4.000 čtenářů a letos nakoupíme zhruba 5.000 nových knih
Kalendář akcí: Leden
Po
 
2
9
16
23
30
Út
 
3
10
17
St
 
4
11
25
 
Čt
 
5
12
26
 
 
6
 
So
 
7
 
Ne
1
8
15
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (2 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Koupě (5 inzerátů)
Zvířata (1 inzerátů)
Seznámení (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM