Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 28. srpna 2016 a svátek má Augustýn.

Výsledkový servis a tabulky nižších fotbalových soutěží

Výsledkový servis a tabulky nižších fotbalových soutěží
 
Publikováno: 29.4.2014 v 8:00, Aktualizováno: 28.4.2014 v 13:00
Rubrika: Sport

Výsledky a tabulky nižších fotbalových soutěží.

I.A třída B

23. kolo: ZÁSMUKY – Rejšice 0:3, Ostrá – RADIM 4:2, M. Hradiště - VELIM 4:1, Č. PEČKY - D. Lhota 2:7, Jesenice - Benešov B 2:1, Dobrovice B - Luštěnice 4:0, Suchdol – Zeleneč 4:1, Sázava -Poděbrady 4:1.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Suchdol192256:1459
2Ostrá170663:2851
3D. Lhota143666:3045
4Rejšice142654:2344
5Jesenice123838:3339
6Dobrovice B114855:3037
7M. Hradiště105736:3035
8Sázava941046:3831
9Benešov B941040:4131
10Luštěnice851037:4129
11VELIM851030:4429
12RADIM901435:4727
13Č. PEČKY751130:5526
14Zeleneč621529:6520
15Poděbrady441529:6716
16ZÁSMUKY202118:766

I.B třída C

19. kolo: Libice - BÝCHORY 1:0, POŘÍČANY - BŘEŽANY II 8:0, RATBOŘ - B. Podolí 3:1, Jirny B – Vykáň 2:3, K. Hora B - Sokoleč 0:6, Milovice - Sadská 3:1, Lysá n. L. - S. Boleslav 2:0.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Vykáň161273:2749
2POŘÍČANY161265:2149
3Libice141445:2043
4Sokoleč140563:2642
5Jirny B111755:2934
6S. Boleslav101850:3331
7Lysá101839:3931
8BŘEŽANY II65833:5423
9B. Podolí711139:4122
10Sadská431214:5215
11BÝCHORY421319:3814
12Milovice411428:6113
13RATBOŘ321418:6511
14K. Hora B241326:6110

I.B třída D

19. kolo: Kunice B - TUCHORAZ 3:2, LIBLICE – Průhonice 2:1, S. Skalice - Sedlec-Prčice 0:4, U. Janovice - Zvole 1:0, Teplýšovice - Zdislavice 2:3, Kondrac - Nespeky 1:4, Miřetice – Říčany 2:0.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Nespeky133349:2342
2Zvole130656:3139
3LIBLICE111748:3934
4Teplýšovice111748:4034
5U. Janovice95532:2332
6Zdislavice102738:3432
7TUCHORAZ101835:2731
8Průhonice92837:3029
9Sedlec74843:3425
10Říčany74831:3525
11Kunice B721046:4223
12Kondrac56830:4121
13Miřetice421327:6014
14S. Skalice011813:741

Okresní přebor

19. kolo: Konárovice – V. Osek 4:0, Volárna – Polepy 0:7, Třebovle – Týnec n. L. 3:2, Bečváry – Pečky 2:1, FK Kolín B - Radim B 1:2, Nučice – Libodřice 0:1, Kouřim - J. Lhota 6:2.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Kouřim152259:2048
2Polepy120759:3736
3V. Osek112653:3735
4Libodřice104542:3434
5Bečváry101853:3932
6Konárovice93741:2832
7Kolín B92835:5131
8Nučice84731:2530
9J. Lhota75730:2829
10Pečky65845:2926
11Třebovle721030:4423
12Týnec n. L.531120:3720
13Radim B441124:4219
14Volárna11179:804

III. Třída A

"19. kolo: Starý Kolín – T. Dvory 3:5, Ovčáry – Nebovidy 1:1 (PK 3:4), Sendražice - Štítary 2:0, Veltruby - Hradištko I 4:1, J. Lhota B - V. Lhota 5:3, Veletov – Týnec n. L. B 0:2, Č. Pečky B - Krakovany 3:1.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Krakovany152251:1947
2Veltruby133374:3143
3T. Dvory113550:3539
4V. Lhota95534:2037
5J. Lhota B95533:2035
6Č. Pečky B101849:3032
7Štítary84736:3828
8Sendražice64925:3623
9Ovčáry64929:4123
10S. Kolín621132:4522
11Veletov531129:4119
12Hradištko I531129:4719
13Týnec B431219:6118
14Nebovidy331341:6714

III. Třída B

19. kolo: N. Ves I – Ždánice 4:1, Velim B – Jevany 4:2, Rostoklaty – Dobřichov 7:1, Cerhenice – D. Pole 2:2 (PK 3:4), Zásmuky B - Tuchoraz B 6:2, Pečky B – Kozojedy 4:1, Tuklaty - Plaňany 2:1.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Jevany161273:2450
2D. Pole124337:2443
3Tuklaty112547:3135
4Plaňany86540:2433
5N. Ves I85634:3132
6Velim B92845:3429
7Rostoklaty74838:3427
8Kozojedy74835:3927
9Ždánice74836:5027
10Pečky B73849:4326
11Cerhenice73953:4926
12Tuchoraz B531136:5320
13Zásmuky B321425:6111
14Dobřichov311516:6710

IV. Třída A

15. kolo: Němčice - Krakovany B 0:5, Konárovice B – V. Osek B 1:5, Radovesnice II - Býchory B 2:3, Kořenice – T. Dvory B 6:1, Ovčáry B – Ohaře 2:0.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Kořenice113144:1639
2Radovesnice II102338:1732
3Býchory B84339:2930
4Žiželice82435:1729
5Bělušice74345:3228
6V. Osek B83456:3527
7Krakovany B54628:3822
8Konárovice B52829:3217
9Ovčáry B43819:4616
10T. Dvory B401128:3712
11Ohaře16811:2912
12Němčice03129:533

IV. Třída B

15. kolo: Pašinka - Vrb. Lhota B 9:0, Plaňany B - D. Chvatliny 0:3, Ratenice - Libodřice B 5:0, Bečváry B – Křečhoř 5:4, Cerhenice B - Svojšice 1:1 (PK 4:3).

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Pašinka121252:1938
2Cerhenice B92458:2731
3Ratboř B92358:2330
4Libodřice B83451:3629
5Lošany90547:2827
6D. Chvatliny80739:5124
7Bečváry B71753:4423
8Ratenice62739:3720
9V. Lhota B501031:6515
10Svojšice42925:4814
11Křečhoř411029:5113
12Plaňany B101411:643

IV. Třída C

"15. kolo: Kšely - Nučice B 2:3, Č. Brod B - Břežany II B 8:0, Rostoklaty B - Tismice 7:1.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Č. Brod B130086:1739
2Nučice B111248:1534
3Liblice B91257:2029
4Kšely80644:3324
5Rostoklaty B72538:3924
6H. Kruty61635:2920
7Břežany II B42728:6215
8Kouřim B33737:3514
9V. Chvalovice40930:5612
10Tismice221035:588
11Chotutice001314:880
Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Posvícenská muzika roztančí v neděli 28. srpna náměstí. Hrát budou Kmocháci i cimbálovkaNa XXXI. Světové dny mládeže do Krakova se Šárovcovi z Předhradí vypravili autostopemMagický Golem očaroval návštěvníky čtvrtého Historického dne na Kmochově ostrově v KolíněŠlapadlo z Kmochova ostrova v Kolíně kdosi odcizil
Kalendář akcí: Srpen
Po
1
8
15
22
29
Út
2
9
16
23
30
St
3
10
17
24
31
Čt
4
11
18
25
 
5
12
19
26
 
So
6
13
20
27
 
Ne
7
14
21
28
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Vzpomínáme (3 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM