Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 21. dubna 2018

Akce: Pozvánka na 54. Kmochův Kolín

Pozvánka na 54. Kmochův Kolín
Datum a čas konání: 7.6.2017, 19:00
Místo konání: Městské divadlo Kolín
Typ: Kultura
Zpět na kalendář akcí
Přijďte se ve středu 7. června do Městského divadla naladit na nadcházející Kmochův Kolín.
TK Kocour Modroočko pod vedením Jolany Burešové připravil zábavné představení pro malé i velké diváky plné hudby a tance. Svezete se autobusem s řidičem, morousem, kterému žádný taneční styl nejde pod nos, poznáte různé kouty světa a jejich kulturu a nakonec se vrátíte domů, k nám do Kolína, a zjistíte, že i my máme být na co pyšní a že František Kmoch je osobnost světového formátu. A možná nakonec roztaje i ten řidič mrzout, kterého ztvární Tomáš Běhal, herec, režisér, dramaturg a principál loutkového divadla Toy machine. Kdo na představení Modroočka chodíte pravidelně, mohli jste ho obdivovat např. v roli sněhuláka Olafa nebo Myšáka Mickeyho.
Mezi účastníky zájezdu, originální taneční jízdy, uvidíte i pana starostu Víta Rakušana a místostarostu Michaela Kašpara, kteří budou svým smyslem pro humor a hereckým uměním jistě velkým přínosem pro celé představení.
Potěšeni budou milovníci big bandové hudby, nezbytný doprovod totiž zajistí hosté z Kolínského Big Bandu a z Pražského Big Bandu Milana Svobody.
Skvělá hudba, výborní tanečníci, vtip, zábava a nakonec snad i dojetí vás čeká 7. června od 19 hodin v Městském divadle Kolín.
Vstupenky lze zakoupit v předprodeji.
Další regionální akce, které stojí za to navštívit, najdete na webu www.zabavnepolabi.cz.
Autor článku: Redakce KP
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM