Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 22. května 2018

Akce: TK Kocour Modroočko+big band

TK Kocour Modroočko+big band
Datum a čas konání: 29.9.2017, 18:00
Místo konání: Městské divadlo Kolín
Typ: Kultura
Zpět na kalendář akcí
Taneční klub Kocour Modroočko zve na jízdu kolem světa s big bandem
TK Kocour Modroočko pod vedením Jolany Burešové připravil zábavné představení pro malé i velké diváky plné hudby a tance. Svezete se autobusem s řidičem, morousem, kterému žádný taneční styl nejde pod nos, poznáte různé kouty světa a jejich kulturu a nakonec se vrátíte domů, k nám do Kolína, a zjistíte, že i my máme být na co pyšní a že František Kmoch je osobnost světového formátu. A možná nakonec roztaje i ten řidič mrzout, kterého ztvární Tomáš Běhal, herec, režisér, dramaturg a principál loutkového divadla Toy machine. Kdo na představení Modroočka chodíte pravidelně, mohli jste ho obdivovat např. v roli sněhuláka Olafa nebo Myšáka Mickeyho.
Potěšeni budou milovníci big bandové hudby, nezbytný doprovod totiž zajistí hosté z Kolínského Big Bandu a z Pražského Big Bandu Milana Svobody.
Skvělá hudba, výborní tanečníci, vtip, zábava a nakonec snad i dojetí vás čeká 29. září od 18 hodin v Městském divadle Kolín.
Autor článku: Redakce KP
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM