Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 23. září 2017

Akce: TK Kocour Modroočko+big band

TK Kocour Modroočko+big band
Datum a čas konání: 29.9.2017, 18:00
Místo konání: Městské divadlo Kolín
Typ: Kultura
Zpět na kalendář akcí
Taneční klub Kocour Modroočko zve na jízdu kolem světa s big bandem
TK Kocour Modroočko pod vedením Jolany Burešové připravil zábavné představení pro malé i velké diváky plné hudby a tance. Svezete se autobusem s řidičem, morousem, kterému žádný taneční styl nejde pod nos, poznáte různé kouty světa a jejich kulturu a nakonec se vrátíte domů, k nám do Kolína, a zjistíte, že i my máme být na co pyšní a že František Kmoch je osobnost světového formátu. A možná nakonec roztaje i ten řidič mrzout, kterého ztvární Tomáš Běhal, herec, režisér, dramaturg a principál loutkového divadla Toy machine. Kdo na představení Modroočka chodíte pravidelně, mohli jste ho obdivovat např. v roli sněhuláka Olafa nebo Myšáka Mickeyho.
Potěšeni budou milovníci big bandové hudby, nezbytný doprovod totiž zajistí hosté z Kolínského Big Bandu a z Pražského Big Bandu Milana Svobody.
Skvělá hudba, výborní tanečníci, vtip, zábava a nakonec snad i dojetí vás čeká 29. září od 18 hodin v Městském divadle Kolín.
Autor článku: Redakce KP
Nepřehlédněte...
Kateřina Šafránková se po pěti letech dočkala medaile a obdržela ocenění za rekordKolínským kuželkářům se vstup do nové sezóny nevyvedl
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM