Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 25. srpna 2019

10. ročník festivalu Týnecký Mazec se uskuteční v sobotu 16. července v Týnci nad Labem

Desátý ročník hudebního festivalu Týnecký Mazec je naplánován na sobotu 16. července na Letní parket Ostrov v Týnci nad Labem. Začátek je 16 hodin. I letos je připravena pestrá paleta hudebních skupin nejen z Čech.

10. ročník  festivalu Týnecký Mazec se uskuteční v sobotu  16. července  v Týnci nad Labem
Zpěvák kapely Hate Adam Foto: Martin Rulsch
 
Publikováno: 15.7.2016 v 7:00, Aktualizováno: 12.7.2016 v 15:00
Rubrika: Kultura

Hlavní hvězdou večera je kapela z Polska a není jí nikdo jiný, než stálice undergroundové scény Hate. Tento rok vystoupí kapely také Colp, Elysium, Typhoid, Poppy Seed Grinder, Empyrion, Murder Inc., Misfolded, Suffering Included, Killerface. Veškeré informace o festivalu se dozvíte na www.tyneckymazec.cz .

V areálu letního parketu Ostrov bude zajištěn i prostor pro stanování. Návštěvníci se mohou těšit z alko i nealko nápojů a samozřejmě i pokrmů zdejší kuchyně. Pro pohodlí návštěvníků nechybí ani dostatek lavic se stoly s výhledem na jeviště. V případě horšího počasí je zajištěn mobilní stan o rozloze 160 čtverečních metrů, který v předešlých ročnících chránil posluchače proti dešti.

Do programu budou zařazeny soutěže pro otrlé fanoušky a po festivalu dotočná ještě pro ty otrlejší, která se loni protáhla až do nedělních večerních hodin. Areál bude otevřen od čtyř hodin. Po domluvě je zde možnost uložit dvoukolé miláčky. červ
 

Autor článku: Jiří Červín
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM