Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 17. června 2019

23. Jarní bál: Tenkrát na západě

Tradiční ´Jarní bál živnostníků a drobných podnikatelů´ se uskuteční v sobotu 6. dubna.

23. Jarní bál: Tenkrát na západě
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 4.4.2019 v 7:00, Aktualizováno: 2.4.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Jde o populární událost pro stovky hostů a tanečníků, kteří zaplní všechna čtyři podlaží Městského společenského domu včetně restaurace v přízemí. Bál má pro letošní rok osobité téma - ´Tenkrát na západě´ - a pokud někdo přijde jako Buffalo Bill či Vinnetou, jistě nezůstane osamocen. Vítáni jsou ovšem i ostatní v obvyklých plesových šatech.
V hlavním sále zahraje k tanci B-Dance Band (bývalá Březovanka), o muziku na dalších scénách se postarají kapely Combo II., BTK Bezděkov a Elka Machov. Jako půlnoční překvapení se zjeví Sabina Uxová s kytarou.
Událost budou konferovat osvědčení spíkři, manželé Ledvinovi. Ti pozvou na parket i několik očekávaných hostů - mažoretky Srdíčko Kolín, taneční skupinu Kocour Modroočko i kolínskou pánskou taneční skupinu Rasputin. Speciálním hostem se pak stane pražská skupina Crock 14 zaměřená na clogging, tedy americký step. V něm se vypracovala mezi nejlepší evropské soubory.
Jarní bál živnostníků není ovšem výjimečný jen programem, ale i nadstandardním přístupem k pohoštění, o které se formou permanentního rautu postará kolínské Kasardovo řeznictví. Ples má i řadu dalších sponzorů, jako bytový textil pana Jambora či Gola nářadí Cerhenice. Ti vědí, že jejich podpora se přemění ve výtěžek, který pořadatelé plesu letos věnují Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR. Nutné je také vědět, že pořadatelé mají již jen omezený počet vstupenek do salónku.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM