Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 23. ledna 2019

4. ZŠ Kolín je čtvrtou nejlepší florbalovou školou v České republice

4. ZŠ Kolín je čtvrtou nejlepší florbalovou školou v České republice
16.-17. 4. proběhlo republikové finále turnaje Think Blue Cup pro žáky 1.stupně ZŠ. Přihlášeno bylo téměř 900 škol. Žáci ZŠ v Lipanské ulici v Kolíně vybojovali nádherné 4. místo. Snímek je ze slavnostního vyhlášení v O2 Aréně.Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 27.4.2016 v 10:00, Aktualizováno: 25.4.2016 v 12:00
Rubrika: Sport

Ve dnech 16. - 17. dubna proběhlo republikové finále florbalového turnaje Think Blue Cup pro žáky prvního stupně základních škol. Přihlášeno bylo téměř 900 škol. Žáci naší školy vybojovali nádherné 4. místo, přestože jsme v týmu neměli žádného florbalistu. Díky tomuto obrovskému úspěchu jsme si mohli užít slavnostní vyhlášení v průběhu superfinále florbalové extraligy v O2 Aréně. Pohled na žáky naší školy promítané na obrazovce byl úžasný a jsme na ně pyšní.

O tento úspěch se zasloužili: Adam Mráz – brankář a kapitán týmu, Adam Hušek – nejlepší hráč čtvrtfinále a vítěz rychlostní soutěže, Patrik Novotný – úžasný hráč pro hru v oslabení, Petr Koutský – člen all star týmu Čech, Petr Dudek a Matěj Terč – velcí bojovníci, David From a Ondra Pluhař - opory týmu, vždy klidní a rozvážní, Martin Houžvička – hráč s druhou nejrychlejší střelou, Vojta Mrázek – bojovník a jeden z nejmladších hráčů, Pepča Babička – jeden z nejlepších hráčů, který nemohl, bohužel, ve finále nastoupit, ale podporoval spoluhráče z lavičky. Jindra Smejkal – klidný trenér a rádce, RODIČE HRÁČŮ – osobní řidiči našich hvězd a výherci soutěže ve fandění. Všem patří velký dík.

Průběh celého víkendového programu nejlépe vystihují slova paní učitelky Terezy Markové – Byl to víkend, po kterém bychom všichni potřebovali další víkend, ale máme spoustu zážitků a jsme pyšní na naše kluky, kteří jsou čtvrtí nejlepší v celé republice! Velký dík patří i rodičům, kteří byli úžasní, žádný tým neměl takovou podporu a zasloužený titul o fanouškovský kotel je náš!

Autor článku: Kozlové ze 4. ZŠ Lipanská
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM