Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 20. září 2017

7. ročník TPCA Beat festu přilákal asi tisícovku návštěvníků. Cenu diváků získala Bastilla

Sedmý ročník TPCA Beat Festivalu se odehrál 19. července, jak jinak než na Kmochově ostrově v Kolíně. Vstupné bylo symbolických 30 korun. Počasí připomínalo tropy, ale díky spoustě stánků jsme se mohli osvěžit pivem, ale třeba i chlazeným melounem nebo okurkovou limonádou. Na diváky čekaly kromě hudby i jiné aktivity, mohli navštívit čajovnu, vyrobit si placky a pro děti byl připraven skákací hrad nebo trampolína.

7. ročník TPCA Beat festu přilákal asi tisícovku návštěvníků. Cenu diváků získala Bastilla
 
Publikováno: 29.7.2014 v 12:00, Aktualizováno: 28.7.2014 v 10:00
Rubrika: Kultura

Ani letos nechyběla soutěž, ve které mladé kapely předvedly své dovednosti. Souboje se účastnilo 8 kapel. Šanci měl každý, jednu cenu udělovala odborná porota a druhou diváci. Tento rok pořadatelé představili nový způsob diváckého hlasování. Oproti minulým ročníkům, kdy se vítěz volil pomocí ústřižku na náramku, bylo letošní hlasování těžko zmanipulovatelné. Hlas se načítal z čárového kódu na náramku každého návštěvníka, který se musel fyzicky zúčastnit hlasování. Čárový kód se poté stal neplatným, a tak nikdo nemohl hlasovat dvakrát. Tímto způsobem se omezily podvody na minimum.

Cenu diváků vyhrála pečecká kapela Bastilla. Už podle fanouškovské základny pod pódiem šlo usuzovat, že je silným soupeřem. Skupina prozradila, že peníze dá do natočení nového singlu a videoklipu. Cenu poroty vyhrála sympatická kapela z Přelouče Crionic.

7. ročník TPCA Beat festu přilákal asi tisícovku návštěvníků. Cenu diváků získala Bastilla
O nejlepší kapelu festivalu hlasovali diváci poprvé elektronicky. Vše bylo dokonale vymyšleno. Na fotografii elektronické hlasování mladé fanynky.
Foto: František Stráník

Ale to nebyly jediné soutěže na Beat festu. Každý návštěvník se mohl zúčastnit klání, ve kterém vyjádřil svůj názor a poté bylo číslo jeho náramku zařazeno do slosování. Úkolem další soutěže bylo navléct na sebe co nejvíc oblečení. Na pódiu se sešli dva soutěžící, boj to byl napínavý, nicméně soupeři ukončili své svlékání shodně s počtem 12 kusů oblečení a cenu si odnesli oba. Do další soutěže se mohl zapojit každý, kdo našel ve svém jméně písmena T P C A. Když mu písmena chyběla, bylo povoleno si s sebou přivést maximálně jednoho kamaráda.

Mezi soupeřícími kapelami vystoupili nejen dvojití vítězové minulého ročníku, chlumečtí Natřije, ale i přední česká kapela Arakain. Dále skupina Interpret neznámý, ve večerních hodinách to rozjeli pražští melodičtí rockeři Eddie Stoilow a festival ukončili při plném amfiteátru Kabát tribute revival. Festivalu se zúčastnilo kolem tisícovky lidí.

Již 7. ročník TPCA Beat festivalu se konal na Kmochově ostrově. Rockové letní fesťáky jsou posledními oázami, kde se lidé mohou pořádně odvázat a nikdo s tím nemá problém.
Foto: František Stráník
Autor článku: Kristýna Červínová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kolín bude mít dvě infocentraHokejisté Kolína dvakrát prohráli a uzavírají tabulkuZahrádka za knihovnou se proměníKaždé léto čistíme stoly a židle od nalepených žvýkaček
Kalendář akcí: Září
Po
 
4
18
25
Út
 
5
19
26
St
 
20
Čt
 
14
28
1
8
Ne
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM