Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 17. července 2019

„Alkáči“ vyhráli florbalový turnaj. Amatérští hráči si dobře zahráli i se pobavili

Amatérský florbalový turnaj uspořádali hráči „sami sobě“ na svatého Valentýna v hale 3. ZŠ Kolín. Týmy, z nichž tzv. Pátečníci Black a Pátečníci White trénují, jak už název napovídá, každý pátek, si chtěli svoje každotýdenní dření okořenit a porovnat své síly s jinými. Oslovili kamarády a na turnajové soupisce se objevilo nakonec pět týmů s věkovým rozmezím 23-40 let. Jeden z hráčů přivedl pod křídla celku Artroza dokonce dvě své děti.

„Alkáči“ vyhráli florbalový turnaj. Amatérští hráči si dobře zahráli i se pobavili
Tým Artrozy Kolín vybojoval 3 místoFoto: Archiv KP
 
Publikováno: 1.3.2015 v 10:00, Aktualizováno: 24.2.2015 v 10:00
Rubrika: Sport

Patnáctiminutové zápasy začínaly už od ranních hodin, hrálo se dvoukolovým systémem, každý s každým. Hráči si neodpočinuli ani na střídačce, mnozí totiž žádného náhradníka neměli. V hale nechyběli ani fanoušci, většinou příbuzní či blízcí přátelé. Florbalový maratón skončil někdy okolo čtvrté odpolední. Tři nejlepší týmy dostaly poháry a každý hráč i diplom. Vítězství vybojoval tým „Alkáči“. Přes absolutní vyčerpání by chtěli kluci podobné turnaje pořádat alespoň dvakrát do roka.

Autor článku: aš
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM