Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 18. června 2019

Autobus seniory nesvezl

V jedné z rubrik PRESu vycházejí i dopisy čtenářů, Toto je jeden z nich.

Autobus seniory nesvezl
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 5.1.2019 v 7:00, Aktualizováno: 4.1.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

V neděli 9. prosince v 18.20 hodin čekalo na autobusové zastávce na Náměstí Republiky cca 12 seniorů, kteří se chtěli svézt na sídliště. Tak, jako pokaždé po taneční zábavě na Zámecké. Lilo jako z konve, přesto ukázněně stáli tam, kde teď autobusy MHD zastavují.
Autobus linky číslo 1 přijel se zpožděním, neměl překliknutou světelnou tabuli ze "SENDRAŽICE" na "NEMOCNICE", řidič otevřel dveře a než senioři stihli zeptat se, jestli jede na sídliště, natož pak nastoupit, zavřel a odjel. Asi si řekl, že senioři stejně jezdí zadarmo, tak ať jdou pěšky.
Byla jsem jednou ze seniorské party, která takto jezdí pravidelně každou druhou neděli z akcí Klubu přátel Františka Kmocha, nikdy se nám toto ještě nestalo. Řidič Ondra Vejsada píše na internetu čtivé a humorné texty o kolínské MHD (vydal i knížku), tohle by ale nikdy neudělal. Jistě ani žádný z řidičů, kteří jezdí s autobusy v Kolíně už mnoho let a jsou usměvaví a vstřícní.
Tento řidič zřejmě nemá rád lidi, a proč tedy řídí autobus MHD, to je otázka. Nejen pro něho ale i pro jeho zaměstnavatele.
Hana Zrůstová

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM