Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 17. července 2019

Autogramiáda Simony Stašové a další pozvánky na události v Kolíně a na Kolínsku

Tři dialogy a jeden monolog ze světových dramat uvedou žáci dramatického oboru ZUŠ Kolín pod vedením Martiny Longinové v kolínském divadélku Pro 33 19.5. od 17 h.

Autogramiáda Simony Stašové a další pozvánky na události v Kolíně a na Kolínsku
Simona Stašová.Foto: www.prochlapy.cz
 
Publikováno: 18.5.2016 v 16:00, Aktualizováno: 17.5.2016 v 18:00
Rubrika: Kultura

V pasáži kolínského centra Futurum proběhne autogramiáda herečky Simony Stašové. Setkání se uskuteční 19.5. od 14 do 16 hodin. Hvězda českého filmového plátna představí kuchařku úspěšné blogerky Elly Woodward Lahodně s Ellou každý den.

Muzejní noc koná ve večerním zámku Kačina 21.5. ve 20 a 20.30 h. Mimo jiné je na programu ukázka restaurování starého nábytku.

Poslanec Evropského parlamentu Tomáš Zdechovský bude 26.5. od 19 h. ve Farní budově v Brandlově ulici 25 v Kolíně diskutovat s občany na téma Česká republika a migrační krize.

Keramický den v Kostelci nad Černými lesy se uskuteční 28.5. Kromě prodeje keramiky se můžete těšit na točení na hrnčířském kruhu, soutěž keramiků a diváků, přehlídku řemesel a občerstvení i na Roberta Křesťana s Druhou trávou, rockovou kapelu Lidoop a Romana Dragouna.

Mladá nadějná kolínská fotografka Kristýna Erbenová vystavuje na atraktivním výletním místě - v Galerii Kabinetu Chaos ve Stříteži u Poličky. Její výstava má název "Soukromá území a potrvá až do do 3.6.

Dechový kvartet Brass ansámbl z Velké Británie zahraje v neděli 22. května od 15 h. v kostele v Gruntě. Dobrovolné vstupné bude věnováno na podporu kostela.
 

Autor článku: Redakce KP
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM