Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 18. září 2019

Balíčky lze vyzvednout i jinde než na poště. Taková místa jsou i v Kolíně

Časopis Echo24 otiskl před časem článek o alternativních místech, kde si může zákazník osobně vyzvednout balíky zaslané z e-shopu a nemusí při tom spoléhat na poštu. "Fungují již stovky obchodů po celém tuzemsku. Třeba optika, rybářské potřeby, trafika nebo čajovna," napsala Kristýna Novotná.

Balíčky lze vyzvednout i jinde než na poště. Taková místa jsou i v Kolíně
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 8.3.2016 v 16:00, Aktualizováno: 5.3.2016 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Lidem se prý osobní odběr vyplatí i finančně. Zatímco doručení malého balíku přes soukromého příjemce vyjde na zhruba pětatřicet až pětačtyřicet korun, Česká pošta či kurýři si účtují zhruba dvakrát tolik."

Soukromá společnost spolupracuje jak s obchodníky, tak zakládá své vlastní kamenné pobočky, ve kterých současně nabízí k prodeji zboží z vybraných partnerských e-shopů. Zřizuje celkem zhruba 400 výdejních míst v Česku, píše Echo24.

V Kolíně jsou taková místa nejméně čtyři, jak jsme zjistili. První najdete v prodejně Megabike v Havlíčkově ulici, druhé v pobočce CK Delfín v ulici Politických vězňů a třetí ve Vzorkovně v Zahradní ulici a čtvrtým je trafika na kolínském náměstí. Balíček si zákazník může převzít maximálně do druhého dne v době otevření provozovny a navrch sledovat na internetu cestu zásilky.

Autor článku: Echo 24, Michal Černý
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM