Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 29. května 2017 a svátek má Vilém.

Basketbalisté obdarovali Dětské centrum Kolín. Pomohl jim k tomu výtěžek z Vánočního basketbalového maratonu

Basketbalisté obdarovali Dětské centrum Kolín. Pomohl jim k tomu výtěžek z Vánočního basketbalového maratonu
 
Publikováno: 10.1.2015 v 14:00, Aktualizováno: 5.1.2015 v 12:00
Rubrika: Sport

Basketbalový oddíl BC Kolín uspořádal v hale Spojů 21. prosince Vánoční charitativní basketbalový maratón. V hale se odehrálo dvanáctihodinové basketbalové utkání. Po celou dobu probíhala finanční sbírka, jejíž výtěžek byl rovným dílem rozdělen mezi Dětské centrum Kolín (dříve Kojenecký ústav) a pětiměsíčního Maxíka z Ratboře, který trpí hydrocefalem. Klíčem k rozdělení byl výsledek zápasu. Dvanáctihodinové utkání vyhrál tým Dětského centra 626:547. Účastníci maratonu věnovali do charitativní sbírky 22.180 Kč. Ředitelka Dětského centra paní Eva Nemeškalová plánovala, že za darované peníze dětem zpestří vánoční svátky nějakým výletem. Tatínek malého Maxíka peníze využije na financování cest k lékařům do Prahy.

„O maraton byl tradičně velký zájem. Aktivně se ho zúčastnilo asi 500 lidí. Každý dostal tričko speciálně udělané pro tuto akci,“ uvedl prezident BC Kolín Martin Buřič. „Děkuji všem, kteří se na této akci podíleli. Poděkování patří také každému, kdo přispěl do charitativní sbírky,“ uzavřel hodnocen Vánočního basketbalového maratonu Martin Buřič.

O den později pak zamířili do kolínského Dětského centra nejen Martin Buřič, ale i manažer Miroslav Sodoma, kapitán týmu David Machač, Štefan Ličartovský a Richard Field. Dětem předali hromadu plyšáků ze sbírky od kolínských fanoušků, která proběhla 13. prosince při utkání NBL. Klukům a holčičkám udělaly velkou radost i další hračky, které si hned vyzkoušeli.

Autor článku: bc kolín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Profesorka z gymplu Markéta Seidlová: od muzikálů k videu o historii KolínaŠlapadla se vrací s novou službouMelanomový den odhalil onemocnění Radnice vyplatí odměny sociálním pracovníkům
Kalendář akcí: Květen
Po
1
8
15
Út
2
9
St
3
10
Čt
4
11
 
5
12
 
So
6
 
Ne
7
21
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (2 inzerátů)
Prodej (13 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM