Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 18. června 2019

Basketbalistům se po pauze nedařilo a doma prohráli s Opavou, která je zdrtila v prvním poločase

Publikováno: 10.12.2018 v 12:00

Reprezentační přestávka Kolínu nepomohla a s Opavou doplatil na špatný vstup do utkání.

BC Kolín – BK Opava 80:91 (16:30, 34:56, 61:70)

První body v utkání získali hosté a do vedení se dostali Medvědi až v polovině první čtvrtiny – 10:8. Potom však tahali za kratší konce provazu a Opava po první části vedla o 14 bodů. Jízd Opavy pokračovala i vdalší části a do šaten se šlo za stavu, který v kolínské hale nikdo nečekal. Domácí ztráceli na své soupeře 22 bodů. Po přestávce vypadala hra Kolína mnohem lépe, Medvědi dokázali čtvrtinu vyhrát a stáhnout na rozdíl 9 bodů. Závěrečná část byla nejvyrovnanější, Opava si však své vedení pohlídala a Kolín na překvapivé vítězství nad Pardubicemi nenavázal.

Body a sestava Kolína: Thompson Alexander Jacob 20, Šafarčík Petr 16,Walton jr. Anthony Lamont 14, Číž Adam 11, Machač David 10, Šoula Jiří 6,Purifoy Preston Lamar 3, Bratčenkov Vojtěch 0, Dlugoš Theodor 0, Pajović Miloš 0

12. kolo: Ostrava – Olomoucko 81:91, Brno – Svitavy 73:83, H. Králové – Děčín 84:90, Ústí n/L – USK Praha 82:69, Pardubice – Nymburk 70:90.

13. kolo: KOLÍN – Ostrava (12.12, 17:45), 14. kolo: Nymburk – KOLÍN (15.12, 17:00), 15. kolo: KOLÍN – Ústí n/L (22.12., 17:45), 16. kolo: H. Králové – KOLÍN (29.12., 18:00), 17. kolo: KOLÍN – Svitavy (5.1., 17:45).