Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 20. října 2019

Bezpečné elysium Na Kopečku

V Kolíně v Polepské ulici na poli za hasičárnou vzniká nové bydlení. Zatím mohou kolemjdoucí vidět pouze skrývku zeminy, ale "Rezidence Na Kopečku", jak zní název projektu, se představuje celkem podrobně na svém webu.

Bezpečné elysium Na Kopečku
Foto: Archiv
 
Publikováno: 20.11.2017 v 6:00, Aktualizováno: 19.11.2017 v 16:00
Rubrika: Zpravodajství

Jde o projekt kolínské developerské firmy Araldo, který vznikl ve spolupráci projekční kanceláře Level Holding a architekta Petra Průši. V lokalitě by mělo vyrůst celkem 14 rodinných řadových domů 5+kk. Součástí každého z nich by měla být garáž, terasa a další venkovní parkovací stání. Projekt cílí na zájemce o komfortní bydlení vysokého standardu, do popředí staví i soukromí a bezpečnost obyvatel. Půjde o první uzavřenou rezidenční čtvrť v Kolíně. Vjezd do privátní zóny budou mít pouze majitelé čipových karet, vjezd a veřejná místa budou pod dohledem bezpečnostních kamer. Jednotlivé domy mají v závislosti na velikosti přilehlých pozemků různé ceny. Levnější varianta stojí do 5 a půl, dražší přes 6 miliónů korun.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 1

RedFox - úterý 21.11.2017, 10:05
Ano krásné....další přistěhovalci jezdící za prací do Prahy a v Kolíně přespávající. Kéž by takhle "pružné" bylo naše zastupitelstvo v opravách stávající infrastruktury a plánující nové cesty objíždějící Kolín při cestě do průmyslové zóny Ovčáry. Také třeba supermarket by na tomto místě "bodl" aby většina dojíždějících lidí nemigrovala přes celý Kolín a tím neotravovala život a neničila zdraví lidem tam bydlícím. Bohužel - opět developer a přiblblé domečky. Přeji pěkné bydlení u oobchvatu a opět delší kolony v Kolíně.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM