Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 19. září 2019

Bistro Tradice 1894 otevřelo v Kouřimské

Kolín má novou pozoruhodnou restauraci či spíše denní bistro, které s vlastní kuchyní sází na kvalitní gastronomii.

Bistro Tradice 1894 otevřelo v Kouřimské
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 26.5.2019 v 7:00, Aktualizováno: 25.5.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Bistro Tradice 1894 otevřelo v třetím květnovém týdnu v Kouřimské ulici, na místě předchozí prodejny kuchyňských potřeb. Nabízí snídaně a obědy v době od 7.30 do 15 hodin. V sobotu a v neděli je zatím zavřeno.
Majitel bistra Ivan Pokorný provozuje s rodinou od prosince roku 2016 ve stejném domě i kavárnu, ta se zařadila mezi nejpřednější podniky svého typu v Kolíně. Na tento úspěch by rád navázal. Drží se podobného modelu: útulný interiér v příjemných odstínech, vkusné dekorace, nápaditá grafika, domácká atmosféra a kvalita za odpovídající cenu. Dobře působí osvětlení Edisonovými retro lampami v několika zónách. Posadit se můžete na otočných židlích u baru, u stolků nebo na lavicích ke stolům pod otevíracími okny s kontaktem do živé ulice. Bistro sdílí spolu s již zmíněnou kavárnou i venkovní předzahrádku.
Každý den má Bistro v nabídce několik typů snídaní, k obědu si hosté mohou poručit polévku a vybrat ze tří hotových pokrmů, dvou minutek a několika druhů salátů, vše s častými výlety do mezinárodní kuchyně. V pravidelné nabídce nechybí burgery a ryby. Vybírá se očima z designových vitrín u pultu. Systém objednávek u baru a následné obsluhy u stolu znají lidé z podobných podniků i jinde v zahraničí, platit lze i platebními stravenkovými kartami.
Samozřejmostí jsou eko obaly pro nákup jídla s sebou. Mezi nabízenými nápoji zaujme nadstandardní výběr kávy, na čepu je Plzeň i cider. Příjemným zpestřením je nabídka několika dezertů, které je možné společně zařadit pod pojem "sladká tečka".
Podnik je nyní ve zkušebním provozu, detaily, denní skladba pokrmů a provozní doba se ladí.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM