Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 24. května 2019

Byty v Karoliny Světlé se slevou

Kolínské radnici se nepodařilo prodat tři byty v domě v ulici Karoliny Světlé za odhadní cenu, a tak půjdou do dražby znovu, tentokrát však už budou levnější.

Byty v Karoliny Světlé se slevou
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 9.8.2018 v 7:00, Aktualizováno: 24.6.2018 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Jde o byty o velikosti 2+k.k. a rozloze od 50 do 59 čtverečních metrů, z kterých se odstěhovali nájemníci. První dražba bytů se konala letos v březnu a byty na ní byly nabízeny za odhadní cenu, dražby se však nikdo nezúčastnil. Tentokrát budou vyvolávací ceny poníženy o 141 tisíc korun a u největšího z bytů dokonce o víc jak 170 tisíc korun. Nejlevnější byt bude stát nově něco málo přes milión, nejdražší 1,3 miliónů korun.
Třípatrového domu č.p. 134 v sousedství zdravotnické školy se město chce zbavit už delší dobu, nejprve však musí rozprodat sedmnáct bytů, které se v něm nacházejí. Část bytů je v současnosti již prodána, další jsou postupně odbydlovány a nabízeny v dražbách. Dům je v zanedbaném stavu a má stará vyklápěcí okna školního typu. Stoupačky a rozvody elektroinstalace v bytových jednotkách jsou původní, dům totiž nebyl dlouho modernizován.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM