Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. července 2019

Bývalé Technické služby města Kolína v Kmochově ulici jdou ke dnu

Zbytek starého sídla Technických služeb města Kolína v Kmochově ulici, které ustoupí multifunkčnímu objektu Residence Street Kolín, se bourá.

Bývalé Technické služby města Kolína v Kmochově ulici jdou ke dnu
Foto: Vladimír Sládek
 
Publikováno: 29.1.2016 v 14:00
Rubrika: Zpravodajství

Na místě vyrostou obchody, byty a podzemním parkovištěm. Bytový dům bude stavěn najednou s tím, že se bude kolaudovat na dvě etapy. V první etapě se kolaudace předpokládá v březnu 2017, ve druhé se předpokládá termín kolaudace v září 2017.

Bývalé Technické služby města Kolína v Kmochově ulici jdou ke dnu
Foto: Vladimír Sládek

Bytový dům má obsahovat 151 nadstandardních bytových jednotek o velikosti 28 až 120 metrů čtverečních v cenách od 1,061 milionu korun po bezmála 5 milionů korun a 158 parkovacích míst v suterénu budovy nebo ve vnitrobloku v cenách od necelých 115 tisíc korun po 157 tisíc korun.
 

FotogalerieBývalé Technické služby města Kolína v Kmochově ulici jdou ke dnuBývalé Technické služby města Kolína v Kmochově ulici jdou ke dnuBývalé Technické služby města Kolína v Kmochově ulici jdou ke dnuBývalé Technické služby města Kolína v Kmochově ulici jdou ke dnuBývalé Technické služby města Kolína v Kmochově ulici jdou ke dnuBývalé Technické služby města Kolína v Kmochově ulici jdou ke dnu
Autor článku: Michal Černý, autor fotogalerie: Vladimír Sládek
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM