Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 17. června 2019

Café bar T.G.M. s velkými okny

Uprostřed kolínského sídliště, v prodejním centru "Jezevčík", se začínají probouzet nové, luxusně zařízené provozovny, které zde zřídil majitel objektu Miroslav Provod s rodinou.

Café bar T.G.M. s velkými okny
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 24.6.2017 v 6:00, Aktualizováno: 23.6.2017 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Jako první byl minulý týden otevřen Café bar T.G.M., zhruba za měsíc lze očekávat otevření podzemního party clubu a za dva měsíce by měla začít vařit i přilehlá restaurace. Pronajímateli všech tří zmíněných provozoven jsou Petra Fajtlová a Aleš Heřmánek. V kolínském pohostinství nejde o nová jména, provozují i hostinec Na Patnáti kopách či bistro v již zmiňovaném Jezevčíku.
Café bar T.G.M. se nachází na dohled od Vodního světa při Masarykově třídě. Název podniku vymyslel Miroslav Provod a podnik zařídil tak, aby se v něm i prezident cítil dobře. Café má dřevěný kazetový strop s křišťálovým lustrem, na stěnách jsou obrazy v těžkých rámech odkazující na 19. století, stejně jako bytelné polstrované židle a dlouhý zrcadlový bar s prezentací luxusního alkoholu počínaje u dominikánských rumů a u šampaňského Dom Perignon konče.
Na kolínské poměry značně netypický podnik se může pochlubit obrovskými okny, otevírací dobou od 8 do 20 hodin a třeba i perským kobercem na toaletě. Café bar T.G.M. nabízí poháry se zmrzlinou Carte D'Or a zákusky ke kávě pražené v italském Janově. Ceny jsou ovšem obvyklé, například vídeňskou kávu pořídíte za 45 a Plzeň za 35 korun. Uvnitř kavárny je 36 míst v sezení a dalších padesát bude venku na chystaném podiu pod slunečníky. Později se počítá i s nabídkou lehkých jídel - salátů, ryb a italských těstovin.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM