Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 21. ledna 2020

Centrum Vodárna III. brzy obydlí nájemníci

Společnost Burda Kolín postavila poblíž Vodárny v ulici Antonína Dvořáka, tedy u silnice spojující nákupní zónu u Kauflandu s lokalitou u Vodárny, nový čtyřposchoďový dům s obchodním názvem Centrum Vodárna III.

Centrum Vodárna III. brzy obydlí nájemníci
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 7.12.2019 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Dům má 29 bytů různých velikostí, ty největší mají přes 100 čtverečních metrů. Stavba začala v dubnu 2018, nájemníci by se měli nastěhovat v lednu 2020. V letošním roce jde o jednu z nejzajímavějších realizací v Kolíně. Zděný dům je v mnoha ohledech nadstandardní. Má dálkové ústřední topení, výtah i garáže ve sklepě. Byty mají zařízené koupelny a kuchyně, v nichž nechybí ani myčka. Na jih obrácené balkóny umožní nájemníkům volný výhled přes pole směrem k rybníku Peklo. Některé z bytů mají dokonce terasy, jiné přímý vstup na vlastní zahrádku. Na oknech jsou elektricky ovládané venkovní rolety. Není bez zajímavosti, že v nabídce realitních kanceláří jsou nabízeny do pronájmu garsonky tohoto domu za 10 tisíc korun.

Flash banner nelze zobrazit.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM