Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 17. června 2019

Český rozhlas Region oslaví narozeniny

Věra Martinová a Pavel Vítek budou hlavními hosty narozeninové oslavy stanice Český rozhlas Region, kterou stanice chystá na první zářijovou sobotu (2.9.) na Lázeňskou kolonádu v Poděbradech. Odpoledne plné hudby, zábavy a soutěží začne ve 13 hodin.

Český rozhlas Region oslaví narozeniny
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 30.8.2017 v 16:00, Aktualizováno: 29.8.2017 v 15:00
Rubrika: Zpravodajství

V programu vystoupí i Marcel Zmožek, Jana Chládková, komik Josef Mladý a také Karel Kahovec, Viktor Sodoma a kapela George & Beatovens. Region nezapomíná ani na děti, které se mohou těšit mimo jiné na skákací hrad a další atrakce.
„Narozeniny Českého rozhlasu Region v Poděbradech se už staly tradicí. Věříme, že i letos přijdou tisíce našich posluchačů a že si celé odpoledne společně užijeme. I proto, že nebudeme vybírat žádné vstupné, celý program včetně koncertů nebo zábavy pro děti bude úplně zadarmo,“ říká ředitel Českého rozhlasu Region Tomáš Pancíř.
Narozeniny jsou navíc jedinečnou příležitostí pro posluchače, aby se osobně setkali s těmi, které znají z rádia. Na místě bude většina moderátorů, redaktorů i dramaturgů jednotlivých pořadů, v čele s populárními Patrikem Rozehnalem a Ivetou Chlumskou, kteří budou celé odpoledne moderovat. A mezi moderátory Regionu patří i dva vystupující zpěváci – Pavel Vítek na Regionu každý týden moderuje pořad Tady to znám a Jana Chládková pořad Noční linka.
Další informaci o oslavách narozenin Českého rozhlasu Region 2. září v Poděbradech najdete na webu region.rozhlas.cz.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM