Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 24. září 2017

Cílem nájezdů lupičů ke konci července byla Billa na náměstí Republiky v Kolíně

Poslední dny v červenci byly zvlášť kritické pro supermarket Billa na náměstí Republiky v Kolíně. Nejde o nic výjimečného, tento obchodní řetězec, jakož i jiné supermarkety jsou v hledáčku podvratných živlů trvale.

Cílem nájezdů lupičů ke konci července byla Billa na náměstí Republiky v Kolíně
 
Publikováno: 2.8.2014 v 12:00, Aktualizováno: 31.7.2014 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

V pátek 25. července přijala Městská policie Kolín oznámení od zaměstnanců prodejny Billa. Ti sdělili, že jim z prodejny utekly osoby, které zde odcizily zboží. Osoby měly utíkat směrem ke Karlovu náměstí. Autohlídka strážníků se okamžitě vydala uvedeným směrem, kde byly na Karlově náměstí zadrženy osoby, jejichž popis se shodoval s popisem, který uvedli zaměstnanci prodejny. "U osob bylo nalezeno zboží, které prokazatelně pocházelo z prodejny Billa v hodnotách 414, 129,90 a 331,60 korun. Problémové osoby byly převezeny na policii, kde je převzal službukonající policista k dalším opatřením," uvedla tisková mluvčí kolínských policistů Helena Honkizsová.

Ve stejný den muž z okresu Kutná Hora odcizil v Bille 8 balení dětské výživy Sunar v celkové hodnotě 3.032 korun. Se zbožím prošel za pokladní zónu bez jeho uhrazení. Zde při pokusu o zadržení muž zranil jednoho z členů ostrahy a pokoušel se utíkat. V tom mu zabránili zákazníci, od kterých si přivolaní strážníci muže převzali. Z důvodného podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která záležitost převzala k dořešení.

V neděli 27. července oznámili zaměstnanci prodejny Billa, že jim utekl muž, který zde odcizil zboží. Uvedli přesný popis pachatele i to, že utíkal směrem k herně Palma. Strážníci se okamžitě dostavili na místo, kde v ulici Kmochova spatřili muže, který přesně odpovídal uvedenému popisu. Strážníci muže naložili do auta a převezli do Billy, kde ho zaměstnanci poznali. Muž se strážníkům přiznal, že zboží, které zde odcizil uschoval v křoví v Kmochově ulici, kde bylo také nalezeno, a to v celkové hodnotě 468,30 korun. Muž strážníkům sdělil, že je v podmínce za majetkový trestný čin. Z důvodného podezření ze spáchání trestného činu byl převezen na policii a předán k dalšímu šetření.

Billa na náměstí Republiky naposled. Opět v poslední červencovou neděli byla zde přistižena žena z Nymburka, jak odcizila zboží v hodnotě 12 korun a prošla za pokladní zónu bez uhrazení. Strážníkům, kteří byli přivoláni na místo, se k přestupku doznala. Celá záležitost byla vyřešena blokovou pokuto ve výši 1.000 korun. Žena si následně zboží raději zakoupila.

Autor článku: Jiří Červín
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kateřina Šafránková se po pěti letech dočkala medaile a obdržela ocenění za rekordKolínským kuželkářům se vstup do nové sezóny nevyvedl
Kalendář akcí: Září
Po
 
4
18
25
Út
 
5
19
26
St
 
20
Čt
 
14
28
1
8
Ne
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM