Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 22. července 2019

Čistý Kolín do 24 hodin! Stačí 3 kliknutí! Revoluční nabídka počišťování pro majitele chytrých mobilů

Společnost Prostor plus a její sociální podnik Socialtrade zapojují veřejnost do kontroly čistých ulic. Ve středu 20. dubna zahájily vpravdě revoluční úklidovou kampaň nazvanou #vajgl. Troufají si garantovat, že do pouhých 24 hodin uklidí v Kolíně všechna místa s cigaretovými nedopalky, na které je občané upozorní.

Čistý Kolín do 24 hodin! Stačí 3 kliknutí! Revoluční nabídka počišťování pro majitele chytrých mobilů
Foto: ProstorPlus
 
Publikováno: 10.5.2016 v 12:00, Aktualizováno: 4.5.2016 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

Úklidová kampaň je dítětem 3. tisíciletí, takže veškerá komunikace se děje prostřednictvím chytrých telefonů. Stačí prý 30 vteřin a 3 kliknutí. Prostřednictvím volně stáhnutelné aplikace "Lepší místo" mohou občané ze svých mobilů odesílat fotografie míst s vajgly a drobným nepořádkem, přičemž své tipy označí jako #vajgl. O vše ostatní se postará sociální podnik. Do 24 hodin dá občanovi vědět, že jeho tip byl zrealizován a uklizen.

Kampaň je zaměřena na nedopalky a drobný nepořádek a potrvá až do 18. května. Pokud by v Kolíně bylo dost aktivních lidí s chytrými telefony, mohlo by být město totálně odvajglováno. Prostor Plus a jeho Sociální podnik Socialtrade koordinuje přes 40 Romů, kteří uklízí Kolín.  

Související články:
Autor článku: Vladimír Sládek
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM