Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 20. října 2019

Čtyři dny vánočních trhů

Novinkou letošního kolínského adventu se stanou čtyřdenní vánoční trhy na Karlově náměstí, které proběhnou od středy 12. do soboty 15. prosince.

Čtyři dny vánočních trhů
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 10.12.2018 v 7:00, Aktualizováno: 9.12.2018 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Vánoční trhy s kulturním programem jsou běžné ve všech větších metropolích a Kolín tentokrát nezůstane pozadu. Podle radniční tiskové mluvčí Ivy Blumelové se radnice ke čtyřdenní podobě trhů rozhodla na základě požadavků veřejnosti.
Trhy na náměstí budou mít podobu sváteční zóny se svařeným vínem, punčem a něčím malým k zakousnutí. Trhovecké zboží bude zaměřené na drobnosti spojené s tradicí vánoc, jako jsou svíčky, perníčky, jmelí, ozdoby, dekorace apod. Své stánky budou mít na náměstí i neziskové organizace, které bude možné podpořit nákupem jejich výrobků. Počítá se s třiceti trhoveckými stánky. Výjimkou se stane velký čtvrteční vánoční jarmark, jehož sedmdesát stánků zaplní v podstatě celé náměstí.
Každý den bude trh otevřený od 9 do 18 hodin. Ke sváteční atmosféře přispějí pěvecké místních škol a další muzikanti. Ve středu 12. prosince se například představí i kolínský smyčcový Quartet Bohemia, ve čtvrtek žesťový kvintet učitelů ZUŠ Kolín, v pátek to budou Jan Venas ml. a Duo Jazz, v sobotu zpestří atmosféru anděl na chůdách a škola žonglování v podání členů Divadla Chůdadlo.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM