Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 20. ledna 2019

Cukrárna Dobroty láká na dorty bez lepku

Cukrárna Dobroty se v dubnu objevila na rohu ulic Heverova a V Opletkách v blízkosti Penny Marketu.

Cukrárna Dobroty láká na dorty bez lepku
Foto: Vladimír Sládek
 
Publikováno: 17.5.2018 v 7:00, Aktualizováno: 16.5.2018 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Na příjemném místě ve vilové čtvrti bývalo v minulosti již několik pohostinských zařízení, naposledy restaurace - pizzerie U Kačera. Cukrárnu otevřela Jana Kolářová, která ve stejném oboru podnikala již v Čáslavi. Kromě sladkostí nabízí podnik mnoho druhů kávy a také obložené chlebíčky, vlastní saláty či pomazánky. Interiéru vládne levandulová barva, ke stolkům se zde pohodlně posadí čtrnáct hostů, další místa jsou na venkovní předzahrádce.
Jana Kolářová je představitelkou moderního, nízkosacharidového trendu ve stravování. Na přání zákazníků vyrábí sice i retro zákusky jako jsou laskonky či větrníky, ale její doménou jsou dorty, které dokáže stvořit bez lepku, bez cukru a chystá i bezlaktózové speciality. Poručit si zde můžete i sladký či slaný domácí štrúdl či valašský frgál. V nabídce nápojů mezi obvyklou kávou, čajem a vínem zaujmou domácí limonády s kousky ovoce a mléčné koktejly se zmrzlinou. Právě italská kopečková zmrzlina rozhodně stojí za ochutnání, má velký obsah ovoce, čokolády či jiných ingrediencí.
Za krátkou dobu provozu se ukázalo, že do cukrárny si nacházejí cestu všechny věkové kategorie - děti na zmrzlinu, starší na malinový a další podobné dorty. Dobroty mají otevřeno od pondělí do soboty od 9 do 17 hodin, s výjimkou pondělku, kdy podnik otevírá až v poledne.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM