Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 17. července 2019

Dejte si pozor na krádeže kol a jiné policejní zprávy z Kolínska

Dejte si pozor na krádeže kol a jiné policejní zprávy z Kolínska
Dopravní policisté. Foto: Archiv www.udalosti112.cz
 
Publikováno: 16.9.2014 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Řidič náklaďáku usmrtil chodce

Ve čtvrtek 11. září ve 21.50 hodin došlo v katastru obce Kostelec nad Černými lesy k dopravní nehodě, při které řidič nákladního vozidla s návěsem jedoucí ve směru jízdy od Prahy na Kutnou Horu narazil přední částí kabiny do chodce, který se pohyboval ve vozovce dosud nezjištěným směrem. Chodec utrpěl vážná poranění, kterým při převozu do nemocnice podlehl. Alkohol u řidiče vyloučen.

Dejte si pozor na krádeže kol

V pátek 12. září v době od 16.30 do 22.40 hodin neznámý pachatel odcizil v Benešově ulici v Kolíně před restauračním zařízením zde zajištěné pánské trekové jízdní kolo zn. Kelly´s. Odmontoval u něj přední kolo, které bylo zajištěno lankovým zámkem a pak odcizil i rám kola se zadním kolem. Škoda činí 10 tisíc korun.

Kličkovala a měla parádně upito

V Českém Brodě v pátek 12. září dopoledne bylo kontrolováno vozidlo Chevrolet, jehož řidička s vozem kličkovala po vozovce. Dechová zkouška odhalila přítomnost alkoholu v dechu v hodnotě 2,44 promile. Dvaačtyřicetileté ženě bylo sděleno podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Cyklista se střetl s chodkyní

V sobotu 13. září v 11.50 hodin došlo na křižovatce v obci Polepy k dopravní nehodě. Při ní jel cyklista (1945) po silnici ve směru jízdy od Kolína a při odbočování vpravo narazil do chodkyně (1982), která zde přecházela v křižovatce a poté pokračovala v chůzi mimo chodník. Při nárazu došlo k pádu obou osob. Chodkyně byla převezena k ošetření do nemocnice. Alkohol vyloučen.

Autor článku: Jiří Červín, Policie ČR
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM