Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. července 2019

Den záchranářů jistě opět přiláká tisíce diváků

Jedna z nejmasověji navštěvovaných akcí v Kolíně, Den záchranářů, se přiblížila na dohled. Přehlídka všech složek integrovaného záchranného systému se uskuteční ve středu 8. května.

Den záchranářů jistě opět přiláká tisíce diváků
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 7.5.2019 v 7:00, Aktualizováno: 6.5.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Tradiční ranní jízda záchranářské techniky Kolínem letos povede ulicemi Táboritskou, Masarykovou, Benešovou a Pražskou na Karlovo náměstí, kde bude technika celé dopoledne vystavena. Dopoledne na rynku zpestří zábava pořádaná DDM Kolín, kolínskými školami a Městskou hudbou Františka Kmocha. Odpolední program se soustředí na Kmochův ostrov, nebude chybět policejní vrtulník, policejní dron, psovodi, jízdní a poříční policie, hry pro děti, balónky, nafukovací skákací hřiště a skluzavka v podobě hasičského auta, policejní hra "Výcvikový kemp policistů" či dětské hrátky v pěně. Podvečer bude patřit muzikantům z Kolínského Big Bandu a kapele Hodiny. Na rozdíl od předchozích ročníků letos nebude v provozu stanoviště za Třídvorskou ulicí, kde byly tradičně k vidění hojně navštěvované ukázky historické vojenské techniky a jízdy po tankodromu. Důvodem zrušení programu na tomto stanovišti byla plánovaná rekonstrukce Třídvorské ulice, která by přesun techniky i diváků na místo konání znemožnila. Rekonstrukce Třídvorské ulice byla sice těsně před zahájením jejím investorem, Středočeským krajem, odložena, na zpětné zařazení lokality do programu Dne záchranářů už ale bylo pozdě.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM