Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 18. září 2019

Den Země na Klepci proběhne v sobotu 16. dubna

Den Země na Klepci se chystá oslavit již 10. výročí svého trvání. Stanové městečko obcí a spolků regionu Pošembeří na Klepci není jen nevšedním veletrhem, kde se veřejnost seznamuje s širokou škálou produktů vlastní tvořivosti. Nabízí také prezentaci nových projektů a chystané volnočasové aktivity spolků. Tato regionální kulturní akce se díky společnému úsilí stala pojmem a může se tak hrdě hlásit k rodinnému stříbru tradic na Českobrodsku. I letos chce v tradici setkávání se na Klepci pokračovat. Termín konání akce plánuje obec Přišimasy, která je hlavním pořadatelem, na sobotu 16. dubna od 14 hodin.

Den Země na Klepci proběhne v sobotu 16. dubna
Pohled na Klepec z Hradešína, v popředí Přišimasy - Skřivany.Foto: www.cestyapamatky.cz
 
Publikováno: 14.4.2016 v 16:00
Rubrika: Zpravodajství

"V programu se mohou návštěvníci těšit na formaci vlajkonošů s představením symbolů zúčastněných obcí, u příležitosti 10. výročí pokřtíme zbrusu novou publikaci Klepec - vrch na Kolínsku a dětská pěvecká a taneční vystoupení dětí z místních mateřských škol nesmí chybět. V doprovodném programu jsou zájemci zváni do stanového městečka nejen na prodejní výstavu koláčů, vín, květin a upomínkových předmětů, mohou se zde i seznámit s projekty spolků, nebo si vyrazit pamětní groš a zúčastnit se rytmického bubnování.

Pro děti chystáme dílničky a Divadélko v Jurtě. Jste srdečně zváni, přijďte si to s námi na Klepci užít! I vy se můžete zapojit a oslavit s námi výročí Dne Země. Společně můžeme na Klepci představit veřejnosti i vaši zajímavou činnost nebo produkty ve stanovém městečku," vzkazuje Veronika Kuchařová z Přišimas, kde je zastupitelkou.

Den Země na Klepci proběhne v sobotu 16. dubna
Největší balvan Slouha od západu.
Foto: www.cestyapamatky.cz

Akci letos obec Přišimasy pořádá společně s osmi obcemi na Českobrodsku (Tismice, Hradešín, Úvaly, Rostoklaty, Škvorec, Břežany, Český Brod, Tuklaty), spolky, mateřskými a základními školami, úvalskými skauty a Regionem Pošembeří.

Související články:
Autor článku: J. Psota
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM