Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 19. září 2019

Designmarket Mezistromy podruhé v Kolíně

Na den přesně po loňské úspěšné premiéře se do Kolína v neděli 2. června od 15 do 19 hodin v Komenského parku vrací Mezistromy.

Designmarket Mezistromy podruhé v Kolíně
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 1.6.2019 v 7:00, Aktualizováno: 31.5.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Jak už název napovídá, jde o neziskovou akci kombinující designmarket, veganský piknik a večerní koncert, jinými slovy též oslavu života, léta, krásy i nádhery. "Především nám jde o to, vytvořit příjemné místo, takovou bohémskou oázu v centru města, které dává možnost setkání lidí se zájmem o kulturu, umění, přírodu a zdravý životní styl," vykresluje záměr jedna z organizátorek Viktorie Drdová.
Událost se uskuteční za každého počasí. V parku vyroste šapitó, prostor zaplní kreativci, kteří představí originální šperky z krystalů, přírodních i recyklovaných materiálů, dřevěné malované nádobí, interiérové dekorace, grafiky a obrazy, autorské papírnictví či designové doplňky pro pejsky. Mezi dalšími produkty v nabídce bude možné najít přírodní kosmetiku, éterické oleje, malované zero-waste pomocníky, bylinné směsi a sirupy. Zájemci dostanou možnost si vyrobit vlastní barefoot sandále.
Pro designmarket je podstatným rysem i respekt k přírodě, což by na atmosféře události a v tvorbě prodejců mělo být znát. Na místě budou k zakoupení nápoje a veganské zákusky, součástí programu Mezistromů se stane i veganský piknik, tedy sdílená tabule, ke které může usednout každý, kdo je ohleduplný k druhému a dovede zachovat čistotu. Každý příspěvek do sdíleného pikniku je vřele vítán, tedy pokud bude přinesené jídlo opravdu veganské, tedy i bez mléka, vajíček a dalších živočišných ingrediencí.
Melodickou tečkou za celou akcí se stane závěrečný koncert indie-folkové zpěvačky Aiko v 19 hodin. Další podrobnosti o Mezistromech najdete na Facebooku a Instagramu.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM