Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 21. listopadu 2018

Diváci ve fotbalové I.A třídě viděli okresní derby Velim – Poříčany a Červené Pečky – Radim

Diváci ve fotbalové I.A třídě viděli okresní derby Velim – Poříčany a Červené Pečky – Radim
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 12.4.2016 v 10:00, Aktualizováno: 11.4.2016 v 11:00
Rubrika: Sport

Okresní derby v I.A třídě vyšlo Velimi, která pokořila Poříčany 3:2. V Červených Pečkách viděli diváci v utkání s Radimí penaltový rozstřel, který lépe zvládli hosté.

I.A třída B

20. kolo: ČERVENÉ PEČKY – RADIM 0:1 po pen., VELIM – POŘÍČANY 3:2, Brandýs n. L. - Klecany 4:0, Čelákovice - Horky 6:0, Pšovka Mělník - Luštěnice 1:2, Doksy - Libice nad Cidlinou 1:2 po pen., Jedomělice - Dlouhá Lhota 4:0, Dobrovice B – Slaný 2:1 po pen.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Brandýs180263:854
2POŘÍČANY150549:2744
3Horky140662:3341
4Slaný120856:2939
5Dlouhá Lhota140638:3838
6Dobrovice B1001046:3532
7Libice110934:3630
8Klecany1001052:5129
9VELIM901129:3927
10Mělník801240:4225
11Jedomělice801232:4324
12Luštěnice801223:4923
13Čelákovice601430:4921
14RADIM701331:5521
15Doksy601422:4117
16Č. PEČKY401626:5815

I.B třída C

16. kolo: Sadská – BÝCHORY 4:0, LIBLICE – Pátek 2:1, Bílé Podolí - BŘEŽANY II 7:0, POLEPY - Sn Poděbrady 2:1, TUCHORAZ – Boh. Poděbrady 1:2, Sadská - Sokol Býchory 4:0, Lysá nad Labem - Sokoleč 1:4, Zeleneč - Čáslav B 6:0.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1POLEPY130353:1941
2Sokoleč130343:1938
3Boh. Poděbrady120436:1237
4TUCHORAZ110531:2231
5BÝCHORY100633:2030
6Pátek70925:2424
7Čáslav B80849:3823
8Sadská70923:3322
9Bílé Podolí601032:3121
10Sn Poděbrady70922:2519
11Lysá n/L70926:3218
12Zeleneč501139:4316
13LIBLICE601019:2516
14BŘEŽANY II001613:1010

Okresní přebor

16. kolo: Pečky – Zásmuky 4:1, Velký Osek - Jestřabí Lhota 0:3, Konárovice – Třebovle 2:1, Krakovany – Kouřim 1:0, Libodřice - Český Brod B 2:3, Nučice – Jevany 2:4, Plaňany - Ratboř 3:2.

1Č. Brod B150176:2344
2Kouřim100648:3031
3Jevany100646:3229
4Zásmuky90730:3028
5J. Lhota90733:2627
6Pečky80857:3926
7Plaňany80835:4325
8Libodřice80834:4523
9Ratboř70932:5221
10Nučice601037:4720
11V. Osek601053:5818
12Konárovice601030:4317
13Krakovany501122:5014
14Třebovle501126:4113

III. Třída A

16. kolo: Vrbová Lhota - Hradištko I 2:5, Volárna - Týnec n. L. 4:3 po pen., Nová Ves I - Veltruby 2:4, Červené Pečky - Starý Kolín 4:1, Nebovidy/Pašinka - Tři Dvory 4:2, Veletov - Jestřabí Lhota B 2:3 po pen., Štítary – Žiželice 2:1 po pen.

1Žiželice150184:1546
2Hradištko I120449:3135
3Veltruby110556:2832
4Tři Dvory110547:2432
5Nebovidy110551:2932
6Týnec n/L70936:3026
7Veletov80833:3125
8J. Lhota B90723:3323
9Štítary70930:3421
10Č. Pečky B70938:3120
11Nová Ves I501130:4415
12S. Kolín401218:5713
13Volárna301314:638
14V. Lhoty201418:778

III. Třída B

16. kolo: Dobré Pole - Tuklaty 2:4, Ždánice - V. Chvalovice 3:0, Rostoklaty - Velim B 2:4, Tuchoraz - Bečváry 1:9, Cerhenice - Kozojedy 8:0, Liblice B - Dobřichov 5:4, Radim B – Pečky 4:2.

1Bečváry1501101:1745
2Velim B130370:2439
3Cerhenice120485:2337
4D. Pole120462:2535
5Tuklaty100654:2932
6Liblice B90738:3625
7Pečky B70933:4022
8Radim B70934:6119
9Kozojedy601028:5218
10Tuchoraz501120:7514
11Dobřichov401230:5713
12Ždánice401224:7213
13Rostoklaty401224:4812
14V. Chvalovice401223:6712

IV. Třída A

12. kolo: Němčice - Tři Dvory B 1:5 , Hradčany – Ovčáry 2:1, Sendražice - Týnec nad Labem 5:0, Konárovice B - Radovesnice II 2:1, Bělušice - Býchory B 4:1, Krakovany - Ohaře 6:1.

1Konárovice B110135:1033
2Sendražice90334:1326
3Bělušice80449:1825
4Radovesnice II70531:1821
5Tři Dvory B60630:2020
6Býchory B70534:2920
7Ovčáry70629:2520
8Týnec n/L60639:3018
9Hradčany50732:4214
10Krakovany30931:5111
11Ohaře301011:508
12Němčice10119:583

IV. Třída B

12. kolo: Plaňany B - Dolní Chvatliny 2:3, Velký Osek B - Zásmuky B 5:0, Ratenice – Svojšice 1:3, Cerhenice B - Hradištko I B 6:4, Kořenice - Libodřice B 3:0.

1Cerhenice B90243:2026
2V. Osek B90240:1926
3Zásmuky B70430:2121
4Kořenice70424:1521
5D. Chvatliny60538:3019
6Svojšice60519:1917
7Libodřice B50623:2516
8Hradištko I B50629:3814
9Kolín B30718:2210
10Ratenice30814:309
11Plaňany B001114:531

IV. Třída C

12. kolo: Nebovidy/Pašinka B – Chotutice 6:2, Kouřim B – Kšely 1:2, Lošany - Břežany II B 11:0, Český Brod C -Tismice 1:4, Rostoklaty B - Horní Kruty 1:2 po pen.

1Tismice100157:1829
2Lošany70439:1523
3Kšely70424:1721
4Nebovicy B70446:3420
5H. Kruty60520:2118
6Rostoklaty B50622:2618
7Kouřim B60526:2817
8Chotutice30827:4510
9Břežany II B30818:499
10Nučice40615:318
11Č. Brod C20929:397

Autor článku: meč
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM