Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 24. září 2017

Do komunálních voleb v Kolíně jdou jako jedničky Nymburský, Škorpík, Martínek a Novák

Minule jsme zveřejnili část kandidátních listin čtyř subjektů pro volby do Zastupitelstva města Kolína. Nyní přinášíme druhou polovinu.

Do komunálních voleb v Kolíně jdou jako jedničky Nymburský, Škorpík, Martínek a Novák
 
Publikováno: 30.8.2014 v 7:00, Aktualizováno: 29.8.2014 v 15:00
Rubrika: Zpravodajství

ČSSD překvapivě nominovala na lídra kandidátky pracovníka Středočeského kraje v Bruselu Lubomíra Nymburského. Druhá pozice patří právničce Kateřině Mandovcové, třetí zdravotní sestře Zuzaně Vejdělkové, čtvrté podnikateli René Rakovi, páté právníkovi Petru Křičkovi a šesté group leaderovi Radku Fořtovi. Dále kandiduje například stávající zastupitel a právník Karel Molnár, ovšem až jako sedmička.

KSČM v Kolíně nasadí  podle očekávání nejvýše stavebního inženýra Martina Škorpíka. Na 2. místě se nachází technik Jiří Truska, na třetím bankéř Petr Kvíz, na čtvrtém počítačový technik Miloš Sarauer, na pátém podnikatelka Olga Brunclíková a na šestém asistentka Pavlína Hladíková. Na kandidátce dále najdeme třeba řidiče Aleše Kobra, dělnici Kateřinu Boštíkovou nebo sanitářku Danu Coubalovou.

V ANO vznikla zajímavá situace. Jedničkou je sice podnikatel František Martínek a dvojkou obchodník Jan Hora, ale pokud toto politické hnutí ve volbách uspěje mohl by se starostou stát druhý z obou kandidátů. Trojkou je podnikatel Tomáš Kecl, čtyřkou advokátka Jana Truhlářová, pětkou někdejší vedoucí odboru kultury, školství a sportu Městského úřadu kultury Karel Kárník a šestkou primář Petr Volšanský. Dále se o post v zastupitelstvu ucházejí třeba sociální pracovnice Jana Kuncířová nebo učitelé Radek Holovský a Eva Mazuchová.

Poslední z osmi volebních subjektů, Úsvit pro Kolín, jmenoval na první pozici ekonoma a manažera internetového obchodu Tomáše Nováka. Krýt záda mu bude právnička Martina Šoltysová, na třetím místě kandidátky je duchovní guru seskupení, ekonom a prezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Roman Škrabánek, na čtvrtém překvapující posila, zástupce ředitele a učitel na Základní umělecké škole Kolín Zdeněk Štefanec, na pátém lékařka Ivana Břízová a na šestém provozní Monika Líbalová. Úsvit rovněž zlákal advokáta Martina Krumicha, zdravotní sestru Ladislavu Červínovou, hokejového kouče Vladimíra Mojžíše i sportovního trenéra Jaroslava Lacinu.

Autor článku: Michal Černý
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kolínským kuželkářům se vstup do nové sezóny nevyvedlKateřina Šafránková se po pěti letech dočkala medaile a obdržela ocenění za rekord
Kalendář akcí: Září
Po
 
4
18
25
Út
 
5
19
26
St
 
20
Čt
 
14
28
1
8
Ne
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM