Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 17. června 2019

Dotisk Serbusova bestselleru je v prodeji

Spolek "Můj Kolín" se loni postaral o knižní událost roku, když vydal knihu Vladimíra Serbuse "Proměny města Kolína". O knihu byl velký zájem, který si letos v květnu vynutil dotisk.

Dotisk Serbusova bestselleru je v prodeji
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 20.6.2017 v 16:00, Aktualizováno: 19.6.2017 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Ze 600 kusů dotisku bylo minulý týden již 350 rozebráno či zadáno. I když se mluvilo o tom, že by autor mohl s pomocí spolku brzy vydat i druhý díl úspěšné publikace, momentálně se k tomu neschyluje. Reálněji se jeví, že by spolek mohl koncem roku vydat spíše knihu historických pohlednic. Spoluzakladatel spolku Jan Chvojka, který se rozhodující měrou zasloužil o jeho první vydavatelský počin, mluví o další knize jen velmi opatrně. Zřejmě by nebyl problém shromáždit obrazový materiál, nikomu se však nechce do vyčerpávající práce spojené s psaním, cizelováním a ověřovaním historických dat a souvislostí v popiscích. Připomeňme, že dotisk "Proměn města Kolína" lze objednat pouze elektronicky na emailové adrese spolekmujkolin@seznam.cz. Cena je 299 korun, platbu je nutno provést bezhotovostně, výdej knih je ve firmě K+K Autocentrum v ulici K Raškovci. Tento poněkud komplikovaný způsob prodeje zvolil spolek proto, aby vyhověl současným požadavkům EET.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM