Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 18. července 2019

Druhá hokejová liga, kde hraje SC Kolín, proběhne ve dvou skupinách.

„Výkonný výbor ČSLH schválil herní model II. ligy ČR v sezóně 2015/16. Třicet účastníků bylo rozděleno do dvou skupin – ve skupině Západ se představí 18 týmů, ve skupině Východ 12 týmů.“ To říká oficiální zpráva Českého svazu ledního hokeje.

Druhá hokejová liga, kde hraje SC Kolín, proběhne ve dvou skupinách.
ilustrační fotoFoto: Archiv KP
 
Publikováno: 8.7.2015 v 18:00, Aktualizováno: 7.7.2015 v 8:00
Rubrika: Sport

V tiskové zprávě se uvádí, že podoba soutěže vychází z většinového názoru klubů. Už se v ní ale nezmiňuje, že na oficiálním druholigovém aktivu si týmy 2. ligy odhlasovaly úplně jiný model, a to model 3 po deseti účastnících. Když připomeneme, že některé kluby na tento model reagovaly velmi negativně, hlasovalo o modelu dvouskupinovém s tím, že se rozhodne (podle počtu účastníků), zda to bude 16-14 nebo 14-14. Hovořilo se o nadstavbě, navýšení počtu domácích zápasů. A výsledek? „Skutek utek“. Odhlasovaný model neprošel, další diskutovaný model neprošel.

Nutno dodat, že o nakonec odsouhlaseném modelu na aktivu vůbec hlasováno nebylo a ČSLH provedlo hlasování až prostřednictvím mejlu, dva dny před zasedáním Výkonným výborem ČSLH, pět dní po aktivu. ,,K čemu tedy aktiv byl? Proč jsme se scházeli a hlasovali, když výsledek dopadl naprosto opačně než hlasování?,“ ozývalo se z klubů.

Autor článku: Tereza Hölzlová, www.sckolin.cz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM