Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. července 2019

Druhý Festival sdílení dobré praxe se koná ve čtvrtek 22. září v CEROPu

Kolín bude opět po roce dějištěm Festivalu sdílení dobré praxe. Ten s číslovkou 2 se skuteční ve čtvrtek 22. září od 10 do 18 hodin v kolínském podnikatelském inkubátoru CEROP.

Druhý Festival sdílení dobré praxe se koná ve čtvrtek 22. září v CEROPu
Jedním z vystupujících bude Petr Hanousek. Foto: www.mediar.cz
 
Publikováno: 20.9.2016 v 6:00, Aktualizováno: 15.9.2016 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Záštitu nad letošním ročníkem Festivalu sdílení dobré praxe převzal starosta města Kolína Mgr. Bc. Vít Rakušan. Pořadateli festivalu jsou Prostor plus o. p. s. a CEROP Kolín. Akce je určená pro firmy, neziskovky, instituce (úřady, školy, atd.), širokou laickou i odbornou veřejnost, která má vazbu na region Kolínska a Kutnohorska. Vstupné je dobrovolné.

Nejzajímavějším blokem bude vývoj společnosti, který startuje od 14.55 hodin. V něm starosta Kolína Vít Rakušan promluví vývoji regionu Kolínska v kontextu současných společenských změn a zamyslí se nad ovlivňováním veřejného mínění a manipulací strachem. Bývalý novinář Petr Hanousek se zeptá, jaký smysl má mít veřejný prostor v Kolíně a jaké role v něm hrají obyvatelé, podnikatelé a úředníci? Představí rovněž cestu za kolínskou vizí. Na události vystoupí celá řada dalších diskutujících.

Autor článku: Michal Černý
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM