Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 17. října 2019

Dvacátý ročník festivalu Natruc se nekoná

Natruc, největší a nejznámější kolínský pop-rockový festival 21. století, má v posledních letech smůlu. Zhruba před měsícem totiž oznámil na webu festivalu jeho zakladatel a hlavní pořadatel Aleš Barry Bureš, že se dvacátý Natruc z organizačních důvodů nekoná.

Dvacátý ročník festivalu Natruc se nekoná
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 26.8.2018 v 7:00, Aktualizováno: 25.8.2018 v 22:00
Rubrika: Zpravodajství

Letošní festival měl být na přelomu srpna a září velkou dvoudenní událostí pro tisíce lidí. Na Kmochově ostrově měla vzniknout dvě pódia, plánovaný byl i ohňostroj k oslavě dvaceti let festivalu. Ohlášena byla i jména některých účinkujících jako Rybičky 48, Tata Bojs, slovenská Tublatanka, UDG, Krucipüsk a předprodejní síť Ticketstream prodala část vstupenek. Předplatitelům se nyní budou peníze vracet. Festival Natruc byl podobným způsobem zrušen již minulý rok, a to kvůli zdravotnímu stavu Barryho. Je to škoda, protože festival, tradičně konaný jako rozloučení s prázdninami, bude v kalendáři kolínských kulturních akcí chybět.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM