Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 21. března 2019

Energetici se těší do nových prostor, přijmou až 50 nových zaměstnanců

Call centrum Skupiny ČEZ v Kolíně se chce do konce roku přestěhovat. Zbrusu nové prostory až pro 140 pracovníků se již připravují v blízkosti současného zákaznického centra. Zároveň call centrum plánuje nabírat desítky nových zaměstnanců.

Energetici se těší do nových prostor, přijmou až 50 nových zaměstnanců
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 13.6.2018 v 6:00, Aktualizováno: 30.5.2018 v 11:00
Rubrika: Zpravodajství

Za dva roky zaměstnali téměř 80 lidí z Kolína i okolí a nabírají dál. Z původních prostor v areálu bývalých sodovkáren už dávno vyrostli, takže si musejí pronajímat další. Operátoři kolínského call centra společnosti ČEZ Prodej proto letos dostanou kompletně zrekonstruovanou budovu bývalého dispečinku v ulici Dukelských hrdinů. Přestěhují se tak na dohled svých kolegů ze současného Zákaznického centra ČEZ. 
„Nejoblíbenější formou kontaktu u zákazníků ČEZ zůstává telefon. V loňském roce vyřídila call centra ČEZ Prodej téměř 1 380 000 hovorů, na Kolín z toho připadla zhruba čtvrtina,“ říká ředitelka call center CEZ Slavěna Summerfield. V kolínském call centru nyní pracuje přes 80 operátorů, postupně by se měl jejich počet zvýšit o další desítky. Nové prostory proto budou potřeba.
Moderní budova poskytne zázemí asi 120 operátorům a dalším pracovníkům. „Mohou se těšit například na plně vybavené kuchyňky, zaměstnaneckou kolárnu, ale třeba i na relaxační místnost. Celé call centrum navíc bude energeticky nezávislé, tak abychom mohli poskytovat služby i v případě výpadku proudu,“ říká Otakar Tůma, vedoucí kolínského call centra. Místo je díky blízkosti vlakového a autobusového nádraží podle něj ideální i pro kolegy, kteří dojíždějí z okolních měst či obcí. „Mimokolínští tvoří přes polovinu našich zaměstnanců. Ti, kteří dojíždějí autem, ocení i hlídané parkoviště přímo v areálu,“ doplňuje Tůma. 
Kromě moderních prostor nabídne call centrum zájemcům o práci možnost rychlého kariérního růstu, zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv. 
V rámci Skupiny ČEZ fungují celkem čtyři call centra: tři spadají pod ČEZ Prodej (Kolín, Plzeň, Třebíč) a jedno pod ČEZ Distribuce (Zábřeh na Moravě). Letos v květnu obdržel zákaznický servis ČEZ v konkurenci 1500 společností z 50 zemí světa bronzovou medaili právě v kategorii kontaktní centra

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM