Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 24. září 2017

Filmová nostalgie i rocker Phil Shoenfelt v Městském společenském domě v Kolíně

Filmová nostalgie i rocker Phil Shoenfelt v Městském společenském domě v Kolíně
 
Publikováno: 11.2.2014 v 15:31
Rubrika: Kultura

Jaká byla v soukromí Nataša Gollová, jaké byly poslední roky Zity Kabátové, na čem si zakládal Oldřich Nový, kde našla místo posledního odpočinku Adina Mandlová, co se dělo při natáčení filmu Kristián? To vše a mnoho dalšího se dozví diváci během celovečerního programu, jenž pod názvem Černobílé perličky proběhne tuto středu 12. února od 19 hodin v Městském společenském domě Kolín.

Navíc budou mít návštěvníci šanci vidět autentické rekvizity z českých filmů či vyhrát v soutěžích knihy či pamětnické kalendáře z dílny moderátora večera Aleše Cibulky. A k tomu více jak dvacet filmových šlágrů 30. a 40. let v podání orchestru Blue Star Václava Marka.

Na stejném místě 18. února od 20 hodin se koná koncert Phila Shoenfelta a Pavla Cingla. Britský rodák, hudebník, skladatel a spisovatel žijící nejdřív v Americe a od roku 1995 v Praze hrál i s Nickem Caveem. Se svými kapelami Southern Gross a Fatal Shore vydal několik desek. V jeho tvorbě se prolínají zkušenosti z punkem a novou vlnou prosycené newyorkské hudební scény první poloviny 80. let 20. století a londýnské pestré, multietnické umělecké komunity 90. let. K tomu je nutné přičíst Shoenfeltovu zkušenost ze života v Praze, kde napsal knihy Feťácká láska a Zelený hotel. Nyní se spojil s houslistou Pavlem Cinglem, známým z vystupování v kapele Ivana Hlase nebo skupiny Snake Estere a spolupráci s mnoha dalšími interprety.

Autor článku: Zdeněk Hejduk
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kalendář Kolína na rok 2018Letos už občerstvení na dětském hřišti nebudeKolínským kuželkářům se vstup do nové sezóny nevyvedlRekonstrukce autobusového nádraží má svůj první viditelný výsledek
Kalendář akcí: Září
Po
 
4
18
25
Út
 
5
19
26
St
 
20
Čt
 
14
28
1
8
Ne
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM