Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 17. srpna 2019

FK Kolín prohrál ve Vysokém Mýtě

Publikováno: 4.4.2019 v 10:00

Vysoké Mýto - FK Kolín 1:1, penalty 5:4

V sobotu bylo na programu již 19. divizní kolo, ve kterém kolínští zajížděli do Vysokého Mýta. Vzhledem k aktuální situaci v tabulce, kdy se celek z nižších pater může dostat do první poloviny, byl tento zápas opravdu důležitý.

Oba týmy před ním měly totožný počet 23 bodů, přičemž Kolín byl na 10. a Vysoké Mýto na 7. místě tabulky skupiny C.

Vysoké Mýto neprožívalo zcela ideální vstup do jarní části - na úvod podlehlo předposlednímu Náchodu 2:0 a v minulém týdnu vedoucímu Mšenu 4:2.

Statistika vzájemných duelů vypovídala jednoznačně pro vysokomýtské - Kolín ani jednou nedokázal zvítězit za plný počet bodů. Jedinou výhru Kolín zaznamenal na podzim letošního ročníku, kdy svého soupeře zdolal až v penaltovém rozstřelu 3:2.

Sobotní utkání nakonec skončilo v řádné hrací době remízou 1:1, branku kolínských vstřelil v 19. minutě Němeček a těsně před koncem poločasu vyrovnal z penalty domácí Tomášek. V penaltovém rozstřelu vyhráli domácí 5:4.

Autor článku: Redakce KP