Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 12. prosince 2017
logo

Florbalisté FBC Kolín ztratili poprvé v sezóně body. Překvapivě i s posledním celkem tabulky

Publikováno: 3.12.2017 v 10:00

Kolínští florbalisté vedou tabulku Divize A, ale v posledních dvou utkáních přišli o neporazitelnost.

DIVIZE A
Vinohrady B - FBC KOLÍN 6:2 (1:2, 2:1, 1:0)

V utkání na půdě druhého celku tabulky se sice Pitbullové jako první ujali vedení, když skóre otevřel Hodan - 0:1. Poté však byla střelecká produktivita na straně domácích a teprve za stavu 5:1 snižoval těsně před koncem Novotný - 6:2.

Střelci Kolína: Hodan 1, Novotný 1.

FbŠ Bohemians B - FBC KOLÍN 5:4 pn (1:2, 2:1, 1:0)

Utkání s posledním celkem tabulky mělo být teoreticky snadné. Po čtyřech minutách hry zaznamenal branku Chyba a vše se zdálo být na správné cestě - 0:1. Druhou branku přidal před závěrem třetiny Hodan - 1:2. Po 24 vteřinách prostřední části zvýšil Hodan na 1:3. Ale domácí se hráči se nevzdali a do druhé přestávky stačili vyrovnat. V poslední třetině to byl Kolín, který Skotákem vyrovnával - 4:4. V nájezdech pak domácí družstvo dokonalo největší překvapení soutěže.

Střelci Kolína: Hodan 2, Chyba 1, Skoták 1.