Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 26. září 2018

Florbalisté Pitbulls skončili v Divizi na bramborové pozici

Publikováno: 25.3.2017 v 10:00

Florbalisté ve společné divizi pro Středočeský kraj a Prahu odehráli dva poslední zápasy.

DIVIZE B MUŽŮ
FBC PITBULLS KOLÍN - FbŠ BOHEMIANS B 10:5 (5:0, 4:1, 1:4)

Florbalisté Kolína proti rezervě superligových Bohemians nastoupili zhurta a již v 1. minutě vedli. Kanonádu spustili v 11. a první třetinu vyhráli 5:0. V jízdě pokračovali i ve druhé třetině a po dvou třetinách vedli 9:1. V závěrečné části povolili v koncentraci a nechali hrát soupeře, který snížil na konečných 10:5. Střelci Kolína: Chyba 4, Kukal 2, Kubka 2, Skoták 1, Smejkal 1.

FBC PITBULLS KOLÍN - TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY B 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)

V utkání proti vedoucímu družstvu tabulky, Královským Vinohradům, nastoupili Pitbulové stejně dobře jako proti Bohemians a v 1. minutě se ujali vedení. Soupeř však v 6. srovnal a ve 22. se ujal vedení. Do kabin se šlo za vyrovnaného stavu, když se ve 40. podruhé trefil Kukal. Ve 41. šli hosté opět do vedení, ale střelecky disponovaný Kukal ve 49. hattrickem zařídil vyrovnání. V 57. se Kolín podruhé v utkání radoval z vedení a gól zařídil opět Kukal. Vedení Kolín udržel až do konce utkání. Bylo to však málo platné, neboť Kobylisy, které s Kolínem bojovaly o 3. příčku, také zvítězily a na Pitbully zůstalo 4. místo.  Střelci Kolína: Kukal 4.