Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 18. listopadu 2018

Florbalové béčko získalo plný počet bodů

Publikováno: 27.4.2017 v 10:00

Na předposledním turnaji sezóny 2016/17 v Berouně si florbalisté kolínského béčka poradili s oběma soupeři a poskočili na 4. místo tabulky.

PH + SČ přebor mužů
FBC KOLÍN B - NEO PRAHA 5:1 (0:0, 3:1, 2:0)

Po bezbrankové první třetině se sice pražané ujali vedení, ale to jim nevydrželo dlouho a Kolín slepenými góly Chyby a Dudka strhl vedení na svou stranu, které stvrdil dalším zásahem v polovině druhé třetiny Mikuš. V posledním dějství dovršil Chyba dvěma zásahy hattrick a uzavřel skóre utkání. Střelci Kolína: Chyba 3, Dudek, Mikuš.

FBC KOLÍN B - ČELÁKOVICE 6:4 (2:0, 2:3, 2:1)

V polovině první třetiny vedl Kolín 2:0 díky brankám Horáka. Začátek druhé třetiny však lépe vyšel Čelákovicím, které během tří minut srovnaly a v 7. minutě se dokonce ujaly vedení 2:3. Kolín však dokázal odpovědět Horákem, který zkompletoval další hattrick Kolína a Chyba ho poslal do vedení 4:3. Úvod poslední části patřil Kolínu, když se trefili Chyba s Nerudou a stanovili konečnou podobu výsledku. Střelci Kolína: Horák 3, Chyba 2, Neruda.